Eğitici macera oyunu Dolphin Spirit: Ocean Mission duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 23, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Microids ve geliştirici Magic Pockets, eğitici macera oyunu Dolphin Spirit: Ocean Mission’ı PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam) için duyurdu. Oyun dijital olarak 28 Eylül’de, fizikî olarak ise 17 Ekim’de piyasaya sürülecek. Fizikî sürümler sadece PlayStation 5, PlayStation 4 ve Switch sürümleri için var olacak.
 
Tropik bir macera bizlere sunulacak
 
 
 
Maupiroa isimli tropik adada yer alacağımız Dolphin Spirit: Ocean Mission oyununda hem eğlenceli hem de dikkat cazip maceralara atılacağız. Oyun içerisinde denizlere yelken açabilecek, adanın etrafını çevreleyen sulardaki sırları keşfedecek ve yunus arkadaşın Keanu ile birlikte okyanusun derinliklerine dalabileceğiz.
 
Birçok içeriği deneyimleyebileceğiniz oyun içerisinde denizlerdeki hayat ve ekoloji hakkında Çeşitli bilgiler edinirken birebir vakitte adayı yaklaşmakta olan felaketten kurtarmaya çalışacağız. Oyun içerisinde farklı deniz canlısı çeşitlerinden oluşan bir koleksiyon kitabı, keşfedilmeyi bekleyen Türlü görünümler ve atmosferler yer alacak.
 
Renkli bir sanat tarzına ve karakterlere sahip bu yapım 28 Eylül’de geliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir