EA, Yeni Skate Oyununda Ganimet Kutularının Yer Alacağını Belirtti

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 28, 2023 Yorum Yok

 
Electronic Arts ve geliştirici Full Circle tarafından oyunculara sunulacak olan kaykay oyunu serisinin yeni oyunu Skate için yeni bilgiler ortaya çıktı. En nihayet yapılan test sırasında oyunu oynayan testçiler, tartışmalı ganimet kutusu (ganimet sandıkları – loot box) sistemi hakkında Insider Gaming ile Çeşitli ayrıntılar paylaştı.
 
Skate oynaması fiyatsız olacak
 
 
 
Skate serisinin yeni oyunu oynaması fiyatsız yapıya sahip olacak. Bu nedenle gruplar oyun içerisinde gelir elde etmesinin yollarını elbette arayacak. Bu yol da ganimet kutusu sisteminden geçecek. Şu Lahza için Skate oyununda ganimet kutularını açmanın Biricik yolu, misyonları tamamlayarak elde edilen ‘Stars’ ismi verilen bir Nakit ünitesini kullanmaktan geçiyor. Saha okuma ne kadar zorsa o kadar Fazla Stars elde edebiliyoruz.
 
Önceki sızdırılan bilgiler içerisinde Stars’ları takas etmek için ‘Taps’ isimli Öbür bir oyun içi Nakit ünitesini de kullanabileceğimiz belirtilmişti. Lakin bu türlü bir seçenek nihayet yapılan oyun testi sürecinde var değildi. Ganimet kutuları şu anda 2 ve 3 Stars ortasında bir fiyata sahip. 3 yıldızlı ganimet kutularında oyuncuların Fazla istediği öğeler yer alacak. Öğeler ortasında kaykay çıkartmaları, giysiler, mesken mobilyaları ve daha fazlası yer alacak.
 
Öte yandan her hanimet kutusunda içerisinde ne olduğunu görebileceğimiz beş farklı Öge bulunacak. Bu beş Öge ortasından sadece birini alabileceğiz. Pekala siz bu ganimet kutusu sistemi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir