EA Sports PGA Tour ertelendi: Oyuna erken erişim tarihi belli oldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 04, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici EA Tiburon tarafından yayınlanacak olan golf oyunu EA Sports PGA Tour, daha Evvel duyurulan Mart çıkış tarihinden dört Aka profesyonel golf şampiyonasından biri olan Masters Tournament ile birebir vakte denk gelmesi için 7 Nisan Cuma gününe ertelendi. 
 
Oyun şu anda ön siparişlere Aleni durumda. Deluxe sürümünü satın alanlar oyuncular 3 günlük bir erken erişim hakkı elde ediyor yani oyunu 4 Nisan’da oynamaya başlayabiliyorsunuz.
 
Gerçekçi bir golf tecrübesi sunmaya hazırlanıyor 
 
 
 
Yeni nesil bir golf tecrübesi sunmaya hazırlanan EA Sports PGA Tour, Mart ayından Nİsan ayına ertelendi Erteleme duyurusunda “Çıkış tarihinde Ufak bir değişiklik yapıldı. Oyun içerisindeki nihayet düzenlemeleri yapmak için bu süreyi kullanacağız” sözleri yer alıyor.
 
PGA Tour, oyunculara üç oyun mekaniği aracılığıyla gerçekçi bir golf tecrübesi sunmaya odaklanıyor. Bu üç gerçekçi oyun mekaniği arasında Fluid swing, yenilikçi top davranışı ve gerçeğe yakın alan dinamikleri yer alıyor. Oyunda her bir atışta – top vuruşunda gerçek vakitli puanlama yapılıyor ve istatistiksel bilgiler karşımıza çıkıyor.
 
EA Sports PGA Tour şu anda PlayStation 5, Xbox Series X|S, PC (Steam, Epic) ve EA Uygulaması da iç olmak üzere birçok platformda ön siparişlere Aleni durumda. Oyunun standart sürümü Steam’de 1.199,99 TL, Deluxe sürümü ise 1.499,99 TL.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir