Doğa temalı yönetim oyunu Terra Nil’in çıkış tarihi açıklandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 21, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Devolver Digital ve geliştirici Free Lives, Terra Nil’in Steam üzerinden PC, Netflix üzerinden iOS ve Android için 28 Mart’ta piyasaya sürüleceğini duyurdu. Terra Nil, tabiat temalı strateji – Yönetim oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.
 
Oyun şu anda ön siparişlere Aleni durumda. Ön sipariş verenler, oyun müziği ve bir dijital sanat kitabı içeren Deluxe Edition’a fiyatsız yükseltme alacak. 
 
Dünya içerisinde yer Meydan Çeşitli global meseleler bu oyunda işleniyor
 
 
 
Yeşil alanların yok olması ve birçok canlı tipinin jenerasyonunun sona ermesi üzere temaları işleyen Terra Nill üzerinde çalışan baş dizayncı Sam Alfred bir basın açıklamasında oyun hakkında Türlü açıklamalarda bulundu. Bu açıklamada şu tabirler yer alıyor:
 
“Geliştirmenin en başından beri Terra Nil’de dünya üzerinde var olan problemleri ele almaya çalıştık. Uzun araştırmalardan sonra kuşağı tükenmekte olan yaban hayatını ele Meydan bir vakıf ile temas kurarak bir iştirak kurduk. Bu kapsamda Free Lives grubu olarak, Terra Nil’in Steam’deki her satışından elde edilen karın bir kısmını, gerçek dünyamızdaki ekosistemleri korumak için harcayacağız. Yani elde edilen karın bir kısmı iştirak kurduğumuz kuruluşa bağışlanacak.” 
 
Terra Nil, dünya içerisinde yer Meydan çevresel problemleri ele alan, strateji ve Yönetim ögelerini bünyesinde barındıran bir üretim olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 
 
Terra Nil çıkış tarihi fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir