Beklenen oyun Atomic Heart çıkış yaptı!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 21, 2023 Yorum Yok

 
Mundfish tarafından geliştirilen ve Focus Entertainment, 4Divinity tarafından oyunculara sunulacak olan endişe odaklı gizem aksiyon macera oyunu Atomic Heart çıkış yaptı. Oyunun şu anda Steam oyuncu incelemeleri Fazla Olumlu etiketine sahip. Dövüş, dünya yapısı ve grafikleri ile dikkatleri üzerine toplayan üretim birinci Şahıs bir nişancı tecrübesini bizlere aktarıyor.
 
Atomic Heart alternatif bir kozmosu bizlere sunuyor
 
 
Gerek dövüş mekanikleri gerekse atmosferiyle oyuncuların dikkatini çeken birinci Şahıs nişancı aksiyon oyunu Atomic Heart, uzun müddettir beklenen oyunlar ortasında yer alıyordu. Geçtiğimiz günlerde 5 saatlik oynanış imajlarının sızdırıldığı üretim şu anda dünya çapında çıkış yapmış durumda.
 
1950’lerin alternatif bir SSCB dünyasını bizlere sunan bu üretimde farklı farklı Hasım çeşitleri, kullanabileceğimiz onlarca farklı silah, marifet ve daha fazlası yer alıyor. hikaye odaklı nişancı oyunu içerisinde karşımıza çıkan düşmanları modül parça edebiliyor ve ortalığı kan gölüne çevirebiliyoruz. Yakın hamle dövüş tarzından Irak hamle dövüş şekline kadar birçok farklı mekanik bizleri bekliyor.
 
Öte yandan Atomic Heart’ın fiyatı oyun severleri üzen cinsten. Esasen şu anda yeni çıkan ve dikkat çeken imaller bu fiyat bandında çıkış yapıyor. Oyunun Standart sürümü 699,00 TL, Gold sürümü 899,00 TL, Premium sürümü ise 999,00 TL’den satışta.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir