Disney Speedstorm için Yeni Fragman Çin Seddi Pistine Bakış Atıyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 23, 2023 Yorum Yok

 
Geçtiğimiz süreçte ertelenen, Gameloft tarafından geliştirilen ve yayınlanacak oynaması fiyatsız yarış oyunu Disney Speedstorm için yeni bir fragman yayınlandı. Fragman, oyun içerisinde yer alacak olan Çin Seddi Pisti’ne bir nazar atıyor ve bahsedilen pistte kısa bir yarış çeşidini bizlere sunuyor. Ayrıyeten fragmanda Disney karakterleri Mulan ve Li Shang yer alıyor.
 
Disney temalı yarış oyunu bu Yıl içerisinde çıkış yapacak
 
 
 
Aksiyon dolu yarış tecrübesi yaşayacağımız ve içerisinde Disney karakterlerinin de yer aldığı Disney Speedstorm, geçtiğimiz Yıl çıkış yapacaktı fakat birtakım sıkıntılar nedeniyle ertelendi. 2023 yılı içerisinde yayınlanması planlanan bu yapım PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam, Epic Games Store ve Microsoft Store üzerinden  PC için gelecek.
 
Ücretsiz olarak yayınlanacak bu oyunda herkes oyunu rahatlıkla indirebilecek ve ön plana çıkan Ira takımından istediğini seçebilecek. Farklı farklı araçların ve yeteneklerin yer alacağı bu üretimde yarış konusunda ustalaşmaya çalışacağız. Oyun içerisinde ayrıyeten farklı temaya sahip birçok pist bulunacak.  
 
Fragman videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir