Diablo IV’ün Çıkış Tarihi Açıklandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV’ün çıkış tarihi belirli oldu. Blizzard Entertainment birinci olarak Haziran ayında Diablo IV’ün 2023’te piyasaya sürüleceğini duyurmuştu. Artık ise net bir tarih açıklandı. Oyun, 6 Haziran 2023’te PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Battle.net üzerinden PC için çıkış yapacak.
 
Serinin yeni oyunu Haziran ayında geliyor
 
 
 
Diablo IV, tipe Form veren ve ARPG oyuncularının yıllardır severek oynadığı serinin en yeni oyunu olarak karşımıza çıkacak. Serinin yeni oyununda yeni özellikler, şiddetli vazifeler ve daha fazlası yer alacak. Evvelce de belirtildiği üzere oyun çevrimiçi bir yapıyı bizlere sunacak. Münasebetiyle çevrimdışı bir modu desteklemeyecek. 
 
Ön siparişlere şu anda Aleni olan Diablo IV, üç farklı sürümde yayınlanacak. Standart sürüm 1,199.00 TL’den, Deluxe sürüm 1,539.00 TL’den ve nihayet olarak Ultimate sürüm 1,699.00 TL’den ön sipariş verilebilir. Her dijital sürüm içerisinde Çeşitli oyun içi bonuslar yer alıyor.
 
Diablo IV, çıkış tarihi fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir