Call of Duty: Mobile’da Yıldızları Hedefleyin! Oyunun 11. Sezonu “Son Sınır” 14 Aralık’ta Başlıyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Oyuncular, Call of Duty®: Mobile’ın 2022’nin nihayet dönemi olan 11. Dönem: “Son Sınır” da en sevdiği operatörü alacaklar ve destansı boyutlarda yıldızlararası bir savaşa hazırlanacaklar. Yeni dönem 14 Aralık’ta Android ve iOS üzerinden erişilebilir olacak.
 
Yeni dönemle Bir arada yeni Uzay temalı operatörler, yeni Saha Savaşı 2.0 modu, yeni “Yol Ayrımı” haritası, yılbaşı temalı Snoop Dogg – Noel Baba Snoop operatörü ve birçok Özel temalı içerikler de oyuna ekleniyor.
 
 
 
Call of Duty®: Mobile 11. Dönem: nihayet Hudut ile Bir arada 50 kademelik yeni Cenk bileti, Sliver – Kuyruklu Yıldız Bulucu ve Sinaptik operatörleri, EM2 – Yaldızlı Çekiç ve AGR 556 – Mars Mühimmatı üzere yeni silahlar, Özel içerikler, yeni silah şablonları, profil kartları, tılsımlar, oyun içi puanlar ve birçok yeni Özel içerik de oyun severlerin beğenisine sunulacak.
 
Android ve iOS üzerinden 14 Aralık’tan itibaren indirilebilir olacak yeni dönem nihayet Hudut ile Birlikte istikbal olan yeni güncellemeler ve içerikler ise şu biçimde;
 
Meydan Savaşı 2.0– Yeni Saha Savaşı 2.0 modunda Temel kurallar birebir kalıyor, fakat yeni devasa Yol Ayrımı haritasında yer Meydan Cenk Canavarı Tank aracının eklenmesiyle oyun modunun istikrarları sonsuza kadar değişecek.
 
Yeni çok Oyunculu Haritası – Yeni “Yol Ayrımı” haritası, bir evvelki dönemde bulunan Yol Ayrımında Cenk haritasının genişlemiş hali olarak karşımıza çıkıyor. Medyan Savaşı 2.0 modu için NATO Özel kuvvetleri tarafından pusuya düşürülmeye Amade destansı, karla kaplı, Aka ölçekli bir atmosfer sunuyor.
 
Katlederek Sona Ulaş – Temalı Etkinlik – Oyuncular yeni dönemde Yılbaşı temalı yeni ve heyecan verici bir aktiflikte yer alacaklar ve donmuş bir silah taslağı ve destansı bir Cerrah görünümü üzere birtakım Özel yeni öğeleri kazanma bahtı yakalayacaklar.
 
Noel Baba Snoop – Yeni yılı ho-ho-ho biçiminde kutlamak için efsane Cerrah Call of Duty: Mobile’a Geri dönüyor. Snoop Dogg – Noel Baba Snoop Cerrah görünümü, RUS-79U – Yılbaşı Işıkları silahının ve daha Çok temalı öğeler de yeni dönemde oyuncuları bekliyor.
 
Savaş Bileti Kasası 2.Sezon 2021  – Hesaplaşma Günü dönemindeki Cenk Biletini tamamlamış olmayı ister miydiniz? Oyuncular kaçırdıkları içeriklere erişimin kilidini açmak ve evvelki Cenk Biletini açmak için yeni Cenk Bileti Kasasını kullanabilecekler.
 
 
 
Oyunun yeni dönemi boyunca Özel dönemlik uğraşlar, şanslı çekilişler, oyun içi mağaza güncellemeleri, yeni güncellemeler ve geliştirmeler de oyuncuların beğenisine sunulacak. 14 Aralık’ta yayınlanacak olan Call of Duty: Mobile’ın 11. Dönemi “Son Sınır” hakkında detaylı bilgi için resmî web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
https://www.callofduty.com/blog/2022/12/call-of-duty-mobile-season-11-ultimate-frontier-blueprints-operators-battle-pass
 
Yeni döneme dair tanıtım fragmanını ise aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz:
 
 
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir