Dead Island 2 için sinematik fragman yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 23, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Deep Silver ve geliştirici Dambuster Studios, devam oyunu Dead Island 2 için sinematik bir fragman yayınladı. Ödüllü stüdyo ELASTIC tarafından oluşturulan bu sinematik fragman içerisinde zombilerle dolup taştıktan sonra kana bulanmış bir Los Angeles atmosferi yer alıyor.
 
Zombi temalı Aleni dünya hayatta kalma oyunu yakında geliyor
 
 
 
Los Angeles kentine giriş yapabileceğimiz ve buraları zombilerden arındırabileceğimiz oyun içerisinde yeni içerikler, geliştirmeler ve daha fazlası bizleri bekliyor. Salgını durdurmaya ve ortadan kaldırmaya çalıştığımız Dead Island 2 içerisinde Türlü silah tiplerine erişebilecek, zombi sürülerine karşı gelebilecek ve marifetlerimizi geliştirebileceğiz.
 
Farklı zombi cinslerinin yer aldığı oyun içerisinde her bir adımımızı dikkatli bir formda atmamız gerekecek. Zombi istilasının bizlere aktarıldığı oyunda birinci Şahıs kamera nazar açısıyla birlikte tehditleri daha yakından görebilecek ve birinci elden deneyimleyebileceğiz. 
 
Dead Island 2, 21 Nisan’da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacak. Oyun şu anda ön siparişlere açık. Epic Games Store’da 429 TL.
 
Sinematik fragman 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir