Açık dünya yarış oyunu LEGO 2K Drive duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 23, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı 2K ve geliştirici Visual Concepts, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam) için Aka çaplı Aleni dünya yarış macera oyunu LEGO 2K Drive’ı duyurdu. Oyun 19 Mayıs’ta çıkış yapacak.
 
Oyun apansızın Çok sürüme sahip olacak
 
 
 
Açık dünya yarış oyunu LEGO 2K Drive birçok sürüme sahip olacak. Bu sürümler ortasında Standard Edition, Awesome Edition ve Awesome Rivals Edition yer alacak. Sürümler ise şu özelliklere sahip olacak:
 
– Standard Edition: PlayStation 5 ve Xbox Series konsollarında 69,99 dolar, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC platformlarında 59,99 dolar fiyat etiketine sahip olacak.
– Awesome Edition (99,99 dolar): Yeni bir araç, araç hüneri, oyun içi küçük figür ve Year 1 Drive bileti içerecek.
– Awesome Rivals Edition (119,99 dolar): Birden Fazla araç, araç mahareti, aniden Fazla oyun içi küçük figür ve Year 1 Drive bileti içerecek.
 
Year 1 Drive bileti içerisinde her biri yeni araçlar ve temalar içeren dört başka dönem içeriği yer alacak. Bu bilet farklı olarak da satın alınabilecek. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir