Dead Island 2 için Oynanışa Genel Bakış Fragmanı Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Bir müddettir geliştirilen zombi temalı aksiyon macera oyunu Dead Island serisinin bir sonraki oyunu Dead Island 2 için oynanışa genel nazar görüntüsü yayınlandı. 
 
Yayıncı Deep Silver ve geliştirici Dambuster Studio tarafından oyunculara sunulacak bu üretim için yalnızca genel nazar fragmanı değil bunun yanı Dizi ön sipariş tanıtım fragmanı, Alexa Game Control fragmanı ve Dead Island 2 Showcase fragmanı yayınlandı.
 
Aksiyon ikinci oyunda da kaldığı yerden devam edecek
 
 
 
Geldiğimiz noktada ertelemeye maruz kalan Dead Island 2’de birinci oyunda olduğu üzere her yerde zombi ve zombi sürüleri yer alacak. Los Angeles kentinin diğer bir yansımasını bizlere sunan bu üretimde yeni yerler keşfedecek, yeni karakterler ile tanışacak ve zombileri avlamaya çalışacağız. 
 
Oyun şu anda ön siparişlere Aleni durumda. Epic Game store üzerinden 429 TL’den ön sipariş verebilirsiniz (Ön sipariş bonusları yer alıyor). Dead Island 2, 28 Nisan 2023’te PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Epic Games Store aracılığıyla PC için çıkış yapacak. 
 
Yayınlanan videolar
 
 
 
 
 
 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir