Co-op Nişancı Aksiyon Oyunu PERISH’ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı HandyGames ve geliştirici ITEM42, mitolojiden ilham Meydan birinci Şahıs co-op nişancı aksiyon oyunu PERISH’ın 2 Şubat 2023’te Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden PC için çıkış yapacağını duyurdu.
 
Oyunun şu anda Steam’de demosu bulunuyor. Denemek ve oyunun nasıl bir yapıya sahip olduğunu görmek isteyenler bu demoyu indirebilir. 
 
Birinci şahıs, roguelike ve nişancı ögelerini harmanlayan bir yapım
 
 
 
Çeşitli oyun ögelerini birbirine harmanlayan bu üretim bizlere şiddet ve vahşeti de sunacak. Tansiyonun sınır safhada olacağı bu oyunda 1-4 şahıs ile oynayabilecek ve ilerleyebileceğiz. Oyunda karşımıza çıkan düşmanları ve yaratıkları alt etmeye çalışacak ve bir yandan da hayatta kalmaya çalışacağız. Oyun birinci olarak kırık bir kılıçtan Öbür bir şey olmadan başlayacak daha sonra topladığımız eşyalar ile daha kuvvetli bir formda yol alacağız.
 
ITEM42’nin kurucu ortağı Regan Ware bir basın açıklamasında oyun hakkında şunları söylüyor: “Klasik mitolojiden ilham Meydan bu üretim birinci şahıs, nişancı, Fazla oyunculu ve roguelike ögelerini birleştiriyor. PERISH oyununu geliştirirken hudutları zorlamak istedik. Öte yandan oyunu artık Google Stadia’da yayınlanmayacağımız için üzgünüz. Oyuncular oyunumuza Steam, Epic Games Store ve GOG üzere Türlü platformlardan erişebilecek.” 
 
– Steam sayfası
 
Çıkış tarihi fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir