Assassin’s Creed Valhalla Artık Steam’de

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Ubisoft tarafından geliştirilen ve 2020 yılında çıkış yapan Aleni dünya aksiyon macera oyunu Assassin’s Creed Valhalla, Steam platformunda yayınlandı. Uzun müddettir Steam platformunda kendi oyunlarını yayınlamayı bırakan Ubisoft geçtiğimiz günlerde yaptığı bir İzah ile oyunlarının yavaş yavaş bu platforma geleceğini duyurmuştu. Bunun birinci meyvesi ise Valhalla oldu.
 
Assassin’s Creed Valhalla şu anda Steam’e gelişiyle birlikte indirim kapsamına girdi. Oyunun fiyatı şu formda:
 
Standart sürüm yüzde 67’lik bir indirimle 699,00 TL yerine 230,67 TL, Deluxe Edition birebir indirim oranıyla 939,00 TL yerine 309,87 TL, Ragnarok Edition yüzde 65’lik bir indirimle 1.169,00 TL yerine 409,15 TL ve nihayet olarak da Complete Edition yüzde 65’lik bir indirimle 1.649,00 TL yerine 577,15 TL.
 
– Steam sayfası
 
Ubisoft, Steam’e Geri dönüyor 
 
 
 
Prince of Persia, Assassin’s Creed, Far Cry ve daha ziyadesiyle tanınan Ubisoft, Steam’e tekrar Geri dönüş yapıyor. Bu doğrultuda birinci olarak Assassin’s Creed Valhalla yayınlandı. Bu oyunun akabinde birinci etapta Anno 1800 ve Roller Champions oyunları da Steam’e iç edilecek. öbür oyunlar da evre kademe Steam kullanıcılarına sunulacak. 
 
Ubisoft, Steam’e Geri dönüş konusunda geçtiğimiz günlerde Türlü açıklamalar yapmıştı. Bu kapsamda bir Ubisoft temsilcisi Eurogamer’a verdiği bir röportajda şunları söyledi: “Ubisoft Connect aracılığıyla muhakkak bir oyuncu ekosistemi yakaladık. Lakin Ubisoft Connect haricinde oyunlarımızı farklı kitlelere nasıl ulaştıracağımızı Daimi olarak değerlendiriyorduk. Bu kapsamda Steam’e dönüş yapmaya karar verdik. Birinci olarak Assassin’s Creed Valhalla, Anno 1800 ve Roller Champions oyunları Steam’e getireceğiz.”  

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir