Çizgi film tarzı platform oyunu Planet of Lana bu ay sonu geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 07, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Thunderful ve geliştirici Wishfully, bulmaca platform oyunu Planet of Lana’nın 23 Mayıs’ta Xbox Series, Xbox One ve PC (Steam ve Microsoft Store üzerinden) için çıkış yapacağını duyurdu. Oyun ayrıyeten Xbox Game Pass’te de var olacak.
 
Oyun hakkında takımdan İzah geldi
 
 
 
Wishfully direktörü Adam Stjarnljus bir basın açıklamasında oyun hakkında Türlü açıklamalarda bulundu. Bu kapsamda şunları söyledi: “Planet of Lana’nın 23 Mayıs’ta PC ve Xbox’a geleceğini Son duyurduğumuz için Fazla memnunuz. Birkaç yıldır oyunumuza sevgi ve dayanak gösteren herkese teşekkür ederiz. Sizlere bu macerayı sunmak için Fazla çalıştık. Bu oyunu deneyimlemenizi sabırsızlıkla bekliyoruz.” 
 
Genç bir kızı Denetim edeceğimiz oyunda sadık arkadaşımızla birlikte farklı farklı bölgelere hakikat adım atacak ve her bölgenin kendine ilişkin platform zorlukları bulunacak. Oyunda robotların ve beklenmedik yaratıkların bulunduğu bir seyahate çıkacak, renkli bir atmosfer bizlere aktarılacak ve Türlü bulmacaları çözmeye başlayacağız. ilim kurgu temasını işleyen oyunda sinematik bir Bina da yer alacak. 
 
Planet of Lana çıkış günü fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir