Citizen Sleeper yeni güncellemeyle beraber PS4 ve PS5’e geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 15, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Fellow Traveler ve geliştirici Jump Over the Age tarafından oyunculara sunulan hikaye odaklı rol yapma oyunu Citizen Sleeper, Episode: PURGE isimli üçüncü ve nihayet fiyatsız kısım güncellemesiyle birlikte 31 Mart tarihinde PS4 ve PS5 konsollarına geliyor.
 
Bu güncelleme tıpkı vakitte 30 Mart’ta Xbox Series, Xbox One, Switch ve PC (Steam, Epic Store, GOG, Humble Store Games) için yayınlayacak.
 
Yeni güncelleme ile birlikte hikaye tamamlanıyor
 
 
 
Episode: PURGE kısım güncellemesiyle birlikte oyunun kıssası nihayet buluyor. Üç kısımlık genişletme planları 30 Mart prestijiyle tamamlanıyor. Yeni genişletme paketi, ek karakterleri yeni Hadise örgüsünü ve daha fazlasını sunuyor.
 
Citizen Sleeper, rol yapma tecrübesine iç olacağımız ilim kurgu tadında macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyun içerisinde birçok ayrıntıya dalabileceğimiz, etrafı keşfedebileceğimiz, rol yapabileceğimiz ve öyküyü deneyimleyeceğimiz kısımlar yer alıyor. 
 
Citizen Sleeper, PS4 – PS5 İlan fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir