Çevrimiçi nişancı aksiyon oyunu Gunfire Reborn Playstation konsollarına geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 25, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı 505 Games ve geliştirici Duoyi Network, nişancı aksiyon rol yapma oyunun Gunfire Reborn’un 1 Haziran’da PlayStation 4 ve PlayStation 5 için 19.99 dolarlık bir fiyatla dijital olarak çıkış yapacağını duyurdu. Oyunun fizikî bir sürümü de PlayStation 5 için 29,99 dolar karşılığında satışa sunulacak. Ön siparişler şu anda Amazon ve Play-Asia iç olmak üzere Türlü satış noktalarında mevcut. 
 
Çevrimiçi nişancı ve aksiyon deneyimi
 
 
 
Roguelite öğeleri bünyesinde barındıran Amel birliğine dayalı birinci Şahıs nişancı aksiyon oyunu Gunfire Reborn birinci olarak 22 Mayıs 2020’de Steam üzerinden PC için Erken Erişim olarak yayınlandı ve akabinde 18 Kasım 2021’de tam sürüm olarak çıkış yaptı. Xbox Series ve Xbox One sürümleri ise 27 Ekim 2022’de piyasaya sürüldü. 
 
Gunfire Reborn, birinci Şahıs nişancı, roguelite ve rol yapma ögelerini birleştiren bir üretim olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda kendimizi Daimi olarak bir döngü içerisinde buluyoruz ve her ölüşte farklı içerikleri deneyimleyebiliyoruz. 
 
Gunfire Reborn – Playstation 4 – Playstation 5 çıkış tarihi fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir