Amazon Prime’ın aylık ücreti 7.90 TL’den 39 TL’ye yükseldi!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 25, 2023 Yorum Yok

 
Amazon tarafından kullanıcılara sunulan Prime hizmetine artırım geldi. Aylık 7.90 TL fiyat ödediğimiz hizmetin fiyatı artık 39 TL’lik bir fiyata ulaştı. Yüzde 400’lük bir artırımla birlikte karşımıza çıkan bu hizmeti artık 39 TL’den kullanabileceğiz. 
 
Amazon, mail aracılığıyla kullanıcıları bilgilendirdi
 
 
 
Amazon aracılığıyla kullanıcılara sunulan Prime hizmeti içerisinde birçok avantaj yer alıyor. Prime Gaming ile aylık olarak birçok oyun içi aksesuar ve paket kazanabiliyor, Prime Görüntü ile birlikte sinema ve dizilere ulaşabiliyor ve daha Çok avantajı bu kapsamda elde edebiliyoruz. Bu hizmet bugün prestijiyle zamlandı ve bu artırım haberi mail aracılığıyla kullanıcılara ulaştı.
 
Mail içeriğinde şu ayrıntılar yer alıyor: “Amazon Prime üyesi olduğunuz için teşekkürler. Sizi, üyeliğinizde yapılacak bir değişiklikle ilgili bilgilendirmek istiyoruz.
25 Nisan prestijiyle Prime üyeliğinin fiyatını ayda 39 TL olarak güncelliyoruz. var üyemiz olarak, sizin için yeni fiyat 25 Mayıs’tan sonraki birinci fatura döneminizden itibaren geçerli olacak.”
 
Peki siz bu artırım hakkında neler düşünüyorsunuz? 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir