Call of Duty: Mobile’ın 3. Sezonu “Hücum” ile Stres Atmaya Hazır Olun!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 23, 2023 Yorum Yok

 
Call of Duty: Mobile’ın 2023 yılı 3. Dönemi olan “Hücum” ile gerilim atmaya ve öfkenizi salmaya Amade olun. 29 Mart’ta yayınlanacak yeni dönemle Birlikte oyuna Akın isimli yeni Fazla oyunculu haritası, yeni eğitim alanı modu, yeni fonksiyonel silahlar ve daha birçok yeni içerik oyuna ekleniyor.
 
2023 yılı üçüncü dönemi olan “Hücum” ile oyuncular yeni Cenk biletiyle Birlikte Rivas – Neon ve kara Dalga üzere operatörlerin yanı Dizi HDR keskin nişancı tüfeği, Bombacı Robot skor serisi, yeni silah dizaynları, profil kartları, tılsımlar, oyun içi puanlar (CP) ve dönem boyunca eklenecek Fazla daha Çok içeriği kazanma fırsatı yakalayacak.
 
 
 
Android ve iOS üzerinden indirilebilir olacak yeni dönemle birlikte gelen bütün yeni içerikler ve güncellemeler şu formda;
 
Yeni çok Oyunculu Harita: Atak – Birinci olarak Call of Duty®: Black Ops II’de yer Meydan Atak haritası, ticari bir paintball tesisinde geçiyor. Lakin bu sefer oyuncular paintball yerine gerçek silahlarla hünerlerini gösterecekler.
· Yeni İnançlı mesken Sistemi ve Skor Serisi – Arkadaşlarınızın inançlı meskenlerini nasıl şekillendirdiklerini inceleyin yahut hayranların en sevdiği skor serisi Bombacı Robot yararlanarak onları uzaktan kumandayla Irak aralıklardan saldırın.
· Yeni Silah ve Eklentileri – İlk olarak Call of Duty®: Çağdaş Warfare®’de yer Meydan bir VLK keskin nişancı tüfeği olan yeni HDR’yi elde edin yahut CR56 atak tüfeği için yeni GRD-11 eklentisini sahip olun.
 
 
 
Oyunun yeni dönemi boyunca Özel dönemlik çabalar, şanslı çekilişler, oyun içi mağaza güncellemeleri, yeni güncellemeler ve geliştirmeler de oyuncuların beğenisine sunulacak. 29 Mart’ta yayınlanacak olan Call of Duty: Mobile’ın yeni dönemi “Hücum” hakkında detaylı bilgi için resmî web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
https://www.callofduty.com/blog/2023/03/call-of-duty-mobile-season-3-rush-multiplayer-map-challenges-rewards-battle-pass
 
Yeni döneme dair tanıtım fragmanını ise aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz:
 
 
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir