Alpha Dog Games’in Geliştirdiği Mighty DOOM, iOS ve Android’de Şimdi Oynanabilir

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 23, 2023 Yorum Yok

 
Alpha Dog Studios ve Bethesda Softworks’ün Biricik elle oynanabilen ve üstten görünüşlü aksiyon nişancı oyunu Mighty DOOM, iOS ve Android’de bugünden itibaren fiyatsız olarak indirilebilir. Oyuncular, ön kayıt yaptırmış 1 milyon oyuncunun ortasında yerlerini alarak şirin olduğu kadar yırtıcı olan ve yeni Küçük Slayer’ın bulunduğu bu yüksek tempolu aksiyona Çabucak katılabilirler.
 
 
 
Bugünden 20 Nisan 2023’e kadar Mighty DOOM’u indirip oynayan oyuncular Özel silah görünümleri, ekipman anahtarları ve Crystal içeren Küçük Slayer Paketi’ne sahip olacaklar.
Mini Slayer Paketi’nin Tam İçeriği:
 
– Baron of Hell Heavy Cannon Silah Görünümü
– Cacodemon Rocket Launcher Silah Görünümü
– Üç Ekipman Anahtarı
– Bir Silah Anahtarı
– 80 Crystal
 
Ateş Ederek İlerlemeli Aksiyon – Tek gözlü, havada süzülen Cacodemon ve zalim Cyber Mancubus üzere aşina olduğunuz DOOM iblisleri ortasında Biricik dokunuşla Denetim özelliğiyle ateş ederek ilerleyin. Ataklardan kaçının, sonları aşan Glory Kill özelliğiyle düşmanları etkisiz hale getirin ve öğrenmesi kolay, ustalaşması eğlenceli, yüksek tempolu arena savaşında DOOM Hunter üzere ölümcül boss’larla çaba edin.
En Sevdiğiniz Koleksiyon Kesimleriyle Deşip Parçalayın – Mighty DOOM’un başrolünde Argent gücüyle hayat bulmuş, şirin bir koleksiyon figürü olan Küçük Slayer yer alıyor. Ne yazık ki Cehennem’in hain koleksiyon figürü iblisleri ortalığı karıştırdı ve Küçük Slayer’ın evcil tavşanı Daisy’yi kaçırdı!
 
 
Rogue-Lite Arenada Vücudunuzu ve Metalinizi Geliştirin – Cehennem iblisleriyle olan savaşlarında Mağlup düşen oyuncular, oynayarak elde edilebilen yeni kaynak ve yeteneklerle Küçük Slayer’ı, zırhlarını, silahlarını ve teçhizatlarını yükselterek savaşa devam edebilirler.
Slayers Club Üyeleri – Bonus mükafat – Bugünden itibaren Slayers Club üyeleri hesaplarıyla Biricik seferlik bir ilişki kurduklarında oyun çıktıktan sonra Mighty DOOM’da kullanabilecekleri Özel bir Küçük Slayer görünümü kazanacaklar.
DOOM Animasyon Kainatı – DOOM Eternal’ın koleksiyon oyuncaklarından esinlenerek hazırlanmış alternatif bir DOOM kozmosu olan yeni “DOOM Animasyon Evreni”nde Küçük Slayer’ın seyahatini deneyimleyin.
Mightydoomgame.com adresinden Mighty DOOM hakkında daha Çok bilgi alabilirsiniz.
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir