Bu yılki Call of Duty oyunu Modern Warfare 2’nin devamı niteliğinde olacak

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 26, 2023 Yorum Yok

 
Köklü aksiyon nişancı serisi Call of Duty’nin yeni oyununun bu Yıl içerisinde çıkış yapması planlanıyor. Bu planlar doğrultusunda Çeşitli bilgiler ve ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu süreçte Bloomberg’den Jason Schreier’e nazaran Activision’ın yeni oyunu tam fiyattan çıkış yapacak, Müstakil bir sürüm olacak ve devam niteliğinde olacak. 
 
Yeni CoD oyununun MW 2’nin devamı olacağı bildiriliyor
 
 
 
Çeşitli açıklamalarla ön plana çıkan Jason Schreier’ın bildirdiğine nazaran yeni CoD oyununda Çağdaş Warfare 2’den haritalar ve modlar yer alacak. Lakin Schreier bu durumun ve planların değişebileceğini belirtiyor. 
 
Schreier yeni oyun hakkında şunları söylüyor: “Yeni CoD oyunu Müstakil bir Eser olacak, tam fiyattan satışa sunulacak ve MW 2’den birçok mod bu oyunda yer alacak. Sledgehammer liderliğinde, Infinity Ward tarafından geliştirilen yeni oyun birinci etapta ek paket olarak planlandı lakin daha sonra tam ve Müstakil bir projeye dönüştürüldü.”
 
Yeni oyun geliştirilme evresindeyken öte yandan geçen Yıl çıkış yapan Call of Duty Çağdaş Warfare 2 , seri tarihindeki en süratli satan oyun oldu. Çıktığı birinci üç günde 800 milyon dolarlık bir yarar sağlayan oyun 10 günde 1 milyar dolarlık geliri aştı. Daha evvelki satış rekoru, 2012’de yayınlanan Black Ops 2 tarafından kırıldı ve bu oyun sayesinde 15 günde 1 milyar dolarlık bir gelir elde edildi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir