Borderlands 3, Avrupa’da Switch Konsolu için Derecelendirildi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Gearbox Software tarafından geliştirilen ve 2020 yılında 2K tarafından yayınlanan aksiyon FPS oyunu Borderlands 3, Pan European Game Information tarafından Switch konsolları için derecelendirdi. Switch konsol sürümü oyunun var bütün indirilebilir içeriği içerecek formda derecelendirildi.
 
Borderlands 3 Switch konsollarına geliyor 
 
 
Aksiyon fps ryo oyunu Borderlands 3, bu derecelendirme sayesinde Swtich konsollarına gelebilir. Şu anda şimdi resmi bir İlan olmasa da çoklukla oyunların Öbür sürümleri bu formda derecelendirildikten sonra çıkış yapıyor. Pan European Game Information yapılan bu derecelendirme de oyunun Switch konsollarına geleceğini gösteriyor.
 
Borderlands 3 şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve  Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için mevcut. Yayıncı 2K yahut geliştirici Gearbox Software tarafından şimdi resmi olarak bir Switch sürümü duyurulmadı. 
 
Borderlands 3’ün standart fiyatı Steam üzerinde 309,00 TL, Deluxe Edition sürümü 399,00 TL, Ultimate Edition sürümü ise 516,00 TL’den satışta. 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir