Beklenen haber geldi! Diablo 4’ün geliştirmesi tamamlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 23, 2023 Yorum Yok

 
Blizzard Entertainment, Diablo IV’ün geliştirmesinin tamamlandığını duyurdu. Bu tamamlanmayla birlikte artık oyunda yer Meydan Ufak yanlışlara odaklanılacak ve oyunculara çıkış tarihiyle birlikte sunulmaya başlanacak. Diablo IV için bir dönüm noktası olan bu tarihle birlikte yeni bir tecrübe bizleri bekliyor.
 
Diablo IV Haziran’da geliyor
 
 
 
Diablo IV’ün geliştirmesinin tamamlanmasının ardından Diablo genel müdürü Rod Fergusson Türlü açıklamalarda bulundu ve şunları söyledi: “Diablo IV’ün geliştirmesi Lahza prestijiyle tamamlandı ve oyunun 6 Haziran’daki çıkışı için Aka ve somut bir adım atmış olduk. Aka ve karanlık bir dünyayı keşfedebileceğiniz bu oyunda birçok içerik sizleri bekliyor.”
 
Diablo IV’te oyuncular, Sanctuary dünyasının karanlık ve gotik tarafını deneyimleyebilecek, keşfedebilecek ve bu dünyanın yeni maceralarına atılacak. Bu macera boyunca oyuncular şiddetli ve şeytani ordularla savaşacak, bu savaşlarda hayatta kalmak için karakterlerini güçlendirecek ve daha fazlasını yapabilecek.
 
Diablo IV, 6 Haziran’da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Battle.net aracılığıyla PC için çıkış yapacak. 
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir