Assassin’s Creed Mirage’ın kısa oynanış görüntüsü sızdırıldı! İşte o görüntüler

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 20, 2023 Yorum Yok

 
Ubisoft tarafından yakın vakitte oyunculara sunulacak olan Aleni dünya aksiyon macera oyunu Assassin’s Creed Mirage için Türlü sızıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde çıkış tarihi 12 Ekim olarak sızdırılan oyunun artık ise kısa bir oynanış imajı ortaya çıktı. Bu kısa oynanış imajı içerisinde karakteri gerisinden görebiliyoruz.
 
3 saniyelik görüntü sızdırıldı 
 
 
 
Ubisoft’un yakında çıkacak yeni AC oyunu Assassin’s Creed Mirage için kısa bir oynanış imajı internete sızdırıldı. Bu düşük kaliteli görüntü 3 saniye sürüyor ve Basim’in koştuğunu gösteriyor. Hasebiyle bu sızıntı içeriğinde pek Çok ayrıntı bizlere aktarılmıyor. Lakin karakterin koşu animasyonu daha evvelki Valhalla karakteri Eivor ile benzerlik gösteriyor. Ayrıca kumaş fiziğini de bu kısa görüntü aracılığıyla görebiliyoruz.
 
Öte yandan Sony önümüzdeki hafta bir PlayStation aktifliği düzenleyecek. Münasebetiyle bu yeni Assassin’s Creed oyunu için yeni bir oynanış fragmanını bu aktiflikle birlikte alabiliriz. Şayet burada rastgele bir oynanış görüntüsü gösterilmezse Ubisoft’un Summer Game Fest 2023 etkinliğinde kesinlikle bir görüntü gelir.
 
Assassin’s Creed Mirage’ı en nihayet duyduğumuzdan bu yana 8 ay geçti ve Ubisoft bu yeni oyunu 2023 yılı içerisinde piyasaya sürmeyi planlıyor. 
 
Sızdırılan görüntü 
 
     Assassin’s Creed Mirage Short Gameplay Leak
by      u/tusstaster in      assassinscreed     

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir