Activison’ın yeni oyunu Crash Team Rumble 20 Haziran’da geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 14, 2023 Yorum Yok

 
Toys for Bob (Activison’a bağlı) tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanacak olan çevrimiçi, Fazla oyunculu, aksiyon oyunu Crash Team Rumble, 20 Haziran’da geliyor. Crash Bandicoot cihanında geçecek olan bu imal içerisinde eğlenceli bir oyun tecrübesi bizleri bekliyor olacak. Oyun içerisinde kendimize ilişkin bir ekip kurabilecek, bu gruba kendi arkadaşlarımızı çağırabilecek ve Fazla oyunculu mod içerisinde kendimizi geniş bir arenaya atabileceğiz. İkonik cihan içerisinde karşımıza Türlü düşmanlar çıkabilecek, bu düşmanlarla birlikte kapışabilecek ve onları alt etmeye koyacağız
 
İkonik karakterlerin denetimini elimize alacağız
Oyun içerisinde bu kainatta yer Meydan farklı farklı ikonik karakterlerin denetimini ele alacak ve bu karakterlerle birlikte bir yandan hayatta kalmaya çalışırken diğer yandan ise aksiyon içerisine dalış yapabileceğiz. Oyunda her bir karakterin kendine has yapısı, animasyonları ve mahareti bulunacak. Bu karakterlerin özelliklerinden ve hünerlerinden yararlanarak da karşıdaki tehlikeleri alt etmeye çalışacağız. Oyunda her oyuncu kendini ekip arkadaşını muhafazaya çalışırken gruplar ise birbirine Güç çabasında bulunacak. Bu Sıkıntı gayreti içerisinde hangi oyuncular hayatta kalırsa ve daha Fazla çalışırsa oyuncuların sahip olduğu kadro bu arenanın galibi olacak.
 
 
Eğlenceli bir tecrübe elde edebileceğimiz bu grup tabanlı Fazla oyunculu aksiyon oyunu içerisinde toplamda 4 Benlik bir ekip kurabilecek, bu 4 Benlik kadro içerisinde kendi arkadaşlarımızı Davet edebilecek ve bu arkadaşlarla birlikte gayrete başlayabileceğiz. İstersek rastgele oyuncularla birlikte eşleşebilecek, bu oyuncularla kadro kurabilecek ve onlarla birlikte gayrete atılabileceğiz. İstersek de yanımıza kendi arkadaşlarımızı ve yakınlarımızı çağırabileceğiz. Bu büsbütün size kalmış durumda. Çevrimiçi mod içerisinde 4’e karşı 4 savaşlar verebilecek, bu savaşlarla birlikte rakip kadrosu alt etmeye çalışacağız. Oyunda ne kadar Fazla rakip ekibi alt edebilirsek o kadar Fazla mükafatın sahibi olabilecek ve yeni içeriklerin kilidini açabileceğiz.
Oyun içerisinde farklı farklı arenalara atılabilecek ve bu kapışabileceğimiz arenaların her birinin kendine has teması atmosferi ve yapısı bulunacak. Bu arenalarda eğlenceli dakikalar geçirebileceğiz ve karşı kadroda yer Meydan rakip oyuncuları da bir yandan geçmeye çalışacağız. Farklı farklı atılımlar yapabileceğimiz ve farklı maharetler sergileyebileceğimiz bu üretim içerisinde cümbüşün dozu her Vakit üst düzeylerde olacak. Oyunda bir yandan güzel kahramanlar yer alırken öbür yandan ise Üzücü düşmanlar bulunacak ve bu karakterleri istediğimiz biçimde kadromuza alabilecek ve bu formda uğraşa başlayacağız.
 
 
Oyunda yapabileceğimiz farklı farklı atılımlar bulunacak ve bu atılımlarla ve maharetlerle birlikte rakipleri geçmeye çalışacağız. Oyunda sağa sola hakikat atak yapabilecek, yerden kayabilecek, zıplayabilecek ve düşmanların üzerine bir vuruş indirebileceğiz. Hasebiyle oyun içerisinde yapabileceğimiz farklı farklı hareketler bulunacak ve bu hareketlerle birlikte rakip gruptaki oyuncuları geçebileceğiz. Bir yandan uygunların ve bir yandan berbatların kapıştığı oyun içerisinde her bir karakterin kendine mahsus hünerleri bulunacak ve hünerlerimizi ne kadar güzel kullanırsak o kadar Fazla mükafatı sahibi olacağız.
 
Amacımız meyveleri toplamak 
Oyun içerisinde aslında Biricik bir gayemiz bulunacak ve bu Gaye içerisinde de Wumpa isimli meyveyi birinci toplayan ekip olmak yer alacak. Wumpa isimli meyveyi toplamaya çalıştığımız bu uğraşta en Fazla toplayan kadro kazanacak ve bu Gaye doğrultusunda Çeşitli hareketler yapabilecek, rakip ekibi geçmeye çalışacak ve onlarla birlikte çabaya koyulacağız. Hasebiyle oyundan bir yana rakip kadrodan daha  süratli devinim etmeye çalışırken diğer yandan ise onlarla birlikte kapışabilecek ve aksiyon dozu Daimi artış gösterecek.
 
 
Oyun içerisinde 4’e karşı 4 gayret verecek, rakip grupla birlikte uğraşlara girişebilecek, üstte bahsettiğim meyveyi ele geçirmeye çalışacak, kendimizi savunacak ve kendi kadro arkadaşlarımıza yardım etmek için Türlü atılımlarda bulunacağız. Oyun içerisinde haritanın Çeşitli kritik noktaları ve kilit noktaları bulunacak. Bu noktaları ele geçirmek için Türlü atılımlar yaparak buralara Yargıç olabileceğiz. Stratejik olarak kullanabileceğimiz bu noktalarla birlikte kendi becerilerimize ve yeteneklerimize ortaya dökeceğiz. Bu yeteneklerle ve maharetlerle birlikte de rakip gruba karşı üstün hale istikbal ve böylelikle onları alt edebileceğiz. Rakip kadroları geçtikten sonra farklı farklı rakip oyuncularla birlikte kapışabilecek ve onları da yenerek daha Çok mükafatını içeriğin sahibi olabileceğiz. Oyun içerisinde ne kadar Fazla çaba kazanırsak o kadar Fazla kendimizi geliştirebilecek ve bu oyun içerisinde farklı farklı öğelerin sahibi olabileceğiz.
 
Oyun içerisinde kendi ekip arkadaşlarımla birlikte geniş bir arenaya atılabilecek, bu arena içerisinde Yeniden platform ögeleri bulunacak ve platform ögeleri ile birlikte farklı farklı noktalarda ataklar yapabileceğiz. Oyun içerisinde bu harita ve arenada sağda solda farklı ataklar yapabileceğimiz ögeler ve sandıklar bulunacak. Bu sandıkları toplayabilecek ve içindeki meyveleri kendi hanemize yazdırabileceğiz. Bunun dışında Yine toplayabileceğimiz Çeşitli meyveler bulunacak ve bu meyveleri toplayarak skorlar elde edebileceğiz.
 
 
Crash Team Rumble içerisinde ne kadar Fazla meyve toplarsak o kadar puan kazanabilecek k ve mükafatların kilidini açabileceğiz. Bu meyveleri topladıkça anne merkeze hakikat iletebilecek ve daha sonra tekrardan o meyveleri toplamaya koyulacağız. Oyun içerisinde farklı farklı modlar bulunacak ve her mod içerisinde yapabileceğimiz ataklar ve maksadımız değişiklik gösterecek. Münasebetiyle oyunda bu Gaye doğrultusunda rakip ekiple birlikte kapışabileceğiz.
Oyunda bulunduğumuz arenada bir yandan meyveleri toplamaya çalışırken öteki yandan ise karşımıza çıkan rakip oyuncuları alt etmeye çalışacak ve berbatları buradan def etmeye koyulacağız. Tekrar kullandığımız karakterlerin her birinin kendine has maharetleri bulunacak ve bu hünerleri de bu harita içerisinde kullanabileceğiz. mesela Crash isimli karakteri alırsak sağda solda dönebilecek, yerden süratli bir biçimde kayabilecek ve Fazla çevik bir halde devinim edebileceğiz. Oyunda her meyve topladığımızda ve bu meyveleri anne merkezi yanlışsız ilettiğimizde tekrardan haritada meyve kutuları çıkacak ve bunları topladıkça daha Çok skor elde edebileceğiz.
 
 
Oyunda topladığımız meyvelerin sayısı üstte yazacak ve hem mavi hem de Kırmızı grubun ne kadar Fazla meyve topladığını ve bu meyveleri anne merkeze yanlışsız yolladığını görebileceğiz. Münasebetiyle oyunda en Fazla skor elde eden ve en Fazla meyve toplayan ekip kazanacak. Oyunda bir yandan kendi kadro arkadaşlarımızla birlikte süratli bir formda bu meyveleri toplarken öteki yandan ise karşımıza Türlü berbatlar çıkacak ve kötülerle birlikte kapışabileceğiz. Bunlar haritanın sağında solunda ve kilit noktalarında bulunacak. Münasebetiyle onlara hem çarpmadan hem de platformdan aşağı düşmeden bu işi halletmeye çalışacağız.
 
 
Oyunun şu anne kadar birçok oynanış görüntüsü yayınlandı aşağıya yaklaşık 10 dakikalık bir oynanış görüntüsünü sizler için bırakacağım. Bu oynanış görüntüsü içerisinde oyunun bir modu gösteriliyor ve bu mod içerisinde de üstte bahsettiğim içerikler bizlere aktarılıyor. Münasebetiyle bu üslup oyunlardan hoşlanıyorsanız ve Crash kainatına hakimseniz bu imale bir göz atabilir ve bir Talih verebilirsiniz. Oyun 20 Haziran tarihinde PlayStation 4 Xbox One ve yeni jenerasyon konsollara çıkışını gerçekleştirecek.
 
Oynanış videosu 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir