15 TL’ye Aldığımız The Witcher 3 Steam’de 250 TL Oldu!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 31, 2023 Yorum Yok

 
Ekonomik problemlerin uzun müddettir üst seviyede baş gösterdiği ülkemizde her bölümde olduğu üzere oyun sanayisi de bu durumdan hissesini alıyor. Oyuncular için nihayet kale olarak görülen Steam platformunda artışlar devam ediyor. Geldiğimiz noktada birçok oyun firması Fazla evvelce artırımlarını devreye koydu kimileri ise bunu sene içerisine yaydı. Artık ise yakın vakitte yeni nesil yaması çıkan ve oyuncuların gözdesi olan The Witcher 3 Aka oranda zamlandı.
 
DLC’leri ile birlikte 15 TL’ye alıyorduk
 
 
 
2015 yılı içerisinde çıkış yapan Aleni dünya aksiyon rol yapma oyunu The Witcher 3: Wild Hunt, birçok oyuncu tarafından seviliyor ve hala de oynanmaya devam ediliyor. Yakın vakitte yeni nesil jenerasyon yamasının fiyatsız olarak yayınlandığı bu üretimin bir de dizisi yer alıyor. çok oynanmaya ve satın alınmaya devam edilen oyun şu anda ne yazık ki zamlanmış durumda.
 
Oyunun şu anda standart sürümü Steam’de 249,99 TL’den satışta. Şayet DLC’leri ile birlikte almaya kalkarsak da (The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition) 399,99 TL ödemek durumunda kalacağız. 
 
Sadece bu oyun nazarında değil diğer oyunlar da bu artırımlardan nasibini almaya devam ediyor. Hasebiyle Müsait fiyatlı gördüğünüz oyunları kütüphanenize eklemeyi ihmal etmeyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir