Yu-Gi-Oh! Master Duel ve Duel Links’te heyecan dolu etkinlikler başlıyor! İşte detaylar

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 10, 2023 Yorum Yok

 
Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI) bugün yaptığı açıklamayla Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL (MASTER DUEL) için WCS 2023 Qualifier Celebration! Road to Worlds! Kampanyasını başlattığını duyurdu. Buna ilaveten, Yu-Gi-Oh! DUEL LINKS (DUEL LINKS)’in kendi Road to Worlds! Kampanyası, 19 Mayıs’ta başlayacak.
 
Düellocular, kalifikasyon dönemini kutlamak ve sonlu vadeli mükafatlar kazanmak için oyun içi etkinlikler sırasında oyuna giriş yapabilirler. Heyecanla beklenilen Road to Worlds! kampanyası, Yu-Gi-Oh! World Championship 2023’ün (WCS 2023) finallerine bir öncül niteliği taşımakta. Finaller 5-6 Ağustos tarihleri ortasında Japonya’da gerçekleşecek.
 
10 Mayıs – MASTER DUEL Road to Worlds! Kampanyası:
 
 
 
MASTER DUEL’un WCS 2023’te yer almasını kutlamak için Düellocuları Tümör Blackwing Full Armor Master (Royal Finish) kartı, Blackwings’e dayalı dizaynıyla göz dolduran bir İkon ve giriş vazifesi boyunca altı gün mühletince dağıtılacak Yekün 1.000 mücevher kazanma bahtı bekliyor.
 
Etkinlik fragmanı

  

 

 
19 Mayıs – DUEL LINKS Road to Worlds! Kampanyası:
 
19 Mayıs tarihinde başlayacak olan Road to Worlds! Kampanyası sırasında DUEL LINKS’te Türlü oyuna giriş mükafatları ve diğer hudutlu vadeli promosyonlar sunulacak. Bunlar ortasında: 
– Odd-Eyes Raging Dragon (Legend Foil Rarity) kartı. Bu efsanevi kart, Yu-Gi-Oh! ARC-V anime’sinde Odd-Eyes Pendulum Dragon ve Dark Rebellion Xyz Dragon’ın malzemelerini kullanarak Xyz Summon edildi.
– Fiyatsız “Structure Deck EX” (Odd-Eyes Challenger)
– Oyuna Giriş Bonusu – 1 adet Tümör Dream Ticket (Glossy), 1 adet SR Dream Ticket (Glossy)
– Oyuna Giriş Bonusu – 3 adet Tümör Ticket – 1 adet Prismatic, 1 adet Glossy ve 1 adet olağan foil rarity
– Oyuna Giriş Bonusu – 3 adet SR Ticket – 1 adet Prismatic, 1 adet Glossy ve 1 adet olağan foil rarity
– Yuya Sakaki ve Yuto’nun Özel hünerleri bütün Duelistlere verilecek
– Kampanya boyunca oyuna giriş yaparak 1.000 Gems kazanma şansı
– Kampanya boyunca oyuna giriş yaparak bir Ira Açma Bileti kazanma şansı
– 1 adet Yetenek Bileti almak için Özel PvP Duel Görevi
 
Yu-Gi-Oh! World Championship 2023: MASTER DUEL için elemeler 16 Mayıs’ta başlarken, Yu-Gi-Oh! World Championship 2023: DUEL LINKS için elemeler 30 Mayıs’ta başlıyor.
Daha Çok bilgi için adres: https://www.konami.com/yugioh/worldchampionship/2023/en/
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir