Yu-Gi-Oh! Master Duel, 10 Milyon indirmeye Ulaştı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI), bugün yaptığı açıklamayla Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL’in çıkışından yalnızca dokuz ay sonra dünya çapında 50 milyon indirmeyi aştığını duyurdu.
 
– Steam sayfası
 
KONAMI, bu Değerli gelişmeyi kutlamak için “50 Milyon İndirme Takdir Kampanyası” kapsamında bütün Düelloculara 1000 bonus Mücevher İkram ediyor. Düellocular, Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL kartlarını yerleştirebilecekleri Fazla Özel bir kart kollayıcı olan Five-Headed Dragon Koruyucusunun yanı Dizi 1000 Mücevher bonusunu almak için artık oyuna giriş yapabilirler.
 
 
 
Bugünden itibaren yeni bir gizli Paket de oyundaki yerini alıyor. “Alba Abyss”, Fallen of Albaz’a dayalı kartları ve kuvvetli ejderhaları ortaya çıkaran Fusion Summoning efektlerine sahip. “Alba Abyss”, Alba-Lenatus the Abyss Dragon, Albaz the Ashen ve Branded Banishment üzere Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL’de birinci Defa görülecek kartları da içermekte.
 
Daha Çok bilgi için oyun içindeki duyuruyu inceleyebilir ya da şu adresi ziyaret edebilirsiniz: https://www.konami.com/yugioh/masterduel
 
Yu-Gi-Oh! MASTERDUEL, sevilen Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU’nun (TCG) dijital versiyonudur. 4K çözünürlükte* Düellolar, toplanacak 10.000’den Çok kart, Biricik oyunculu Solo Mod, çevrimiçi Düellolar, etkinlikler ve Fazla daha fazlası bu oyunda sizlerle.
 
Tüm dünyada 30 milyondan Çok indirilen Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL, Yu-Gi-Oh! TCG’nin en kapsamlı dijital versiyonu olmayı sürdürüyor. Bu eğlenceli tecrübe, PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One, Steam, Nintendo Switch, iOS ve Android’de fiyatsız.
 
basın bülteni

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir