Yu-Gi-Oh! Kart Oyununun Yeni Seti Battles of Legend: Crystal Revenge Şimdi Satışta!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 18, 2022 Yorum Yok

 
Konami bugün prestijiyle Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU’NUN (TCG) yeni seti Battles of Legend: Crystal Revenge’in satışa sunulduğunu duyurdu. Tamamı folyolu bu güçlendirici set, Özgün Yu-Gi-Oh! animasyon serisinden Yu-Gi-Oh VRAINS’e kadar uzanan orijinal, daha Evvel hiç yayınlanmamış kartlar sunuyor.
 
Yu-Gi-Oh! GX’in uzun vakittir dört gözle beklenen Advanced Crystal Beasts yaratıkları bu sette çıkışlarını gerçekleştiriyor. Kristal Canavarların bu uğursuz formları, Özgün güçlerinin gelişmiş versiyonlarına sahip; örneğin, ATK dayanağını TÜM Kristal Canavarlarınıza verirken rakibinizin canavarlarının ATK’sını düşüren Advanced Crystal Beast Topaz üzere. Özgün “Crystal Beast” kartları ve ilgili kartlar Advanced Crystal Beasts ile de çalışıyor, böylelikle Structure Deck: Legend of the Crystal Beasts Bina destenizi daha da güçlendirebilirsiniz.
 
 
 
King’s Court’tan Joker’s Knight ve 3 Musketeers of Face Cards ile bir Deste oluşturan düellocular, sonunda Yugi’nin Grand Championship öyküsünün finalinde kullandığı Royal Straight Slasher’ı stratejilerine iç edebilecekler. 3 Musketeers of Face Cards, yeni Rivalry of Warlords Organize Oyun formatındaki stratejilerden biri. Bu nedenle yeni kartlar çıkmadan Evvel Destenin temellerini öğrenmek isteyen Düellocuların Mahallî Resmi Turnuva Mağazasında (OTS) yahut bir Yu-Gi-Oh! Championship Series (YCS) etkinliğinde bu format hakkında bilgi almalarını öneriyoruz.
 
Orijinal seriden Yu-Gi-Oh! VRAINS’e kadar uzanan kartlarıyla Düellocular, Ignis dayanaklı Destelerden bir Tane daha inşa edebilecekler! Bu defa, aşılmaz bir duvara bağlanan EARTH Cyberse Link Canavarları üzerine inşa edilen bir stratejiye sahip olan Earth Ignis’in Destesi sizleri bekliyor.
 
Çok Çeşitli kusursuz yeni kartların yanı sıra, Battles of Legend: Crystal Revenge, Düelloculara tanınan eski kartları elde edebilmeleri için de bir Talih daha verecek.
 
Her 5 kartlık pakette 4 Ultra Rare ve 1 Secret Rare kart bulunmaktadır.
 
Daha Çok bilgi için adresimiz: https://img.yugioh-card.com/uk/products/detail.php?id=blcr 
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir