Yu-Gi-Oh Duel Links, Yu-Gi-Oh kart oyununun 25. yıl dönümünü popüler kartlarla kutluyor!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 20, 2023 Yorum Yok

 
Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI), bugün yaptığı açıklamayla Yu-Gi-Oh! DUEL LINKS’in Yu-Gi-Oh! kart oyununun yaklaşan 25. Yıl dönümü kutlamalarına başladığını duyurdu. Düellocular, Yu-Gi-Oh! Kart Oyununun 25. Yıldönümü Kampanyası sırasında Fazla sayıda hediyeyi kapmak için tanınan taşınabilir ve bilgisayar oyununa artık giriş yapabilirler. Bu ikramlar ortasında oyunun hayranları tarafından Fazla sevilen Dark Magician Girl ve Magic Cylinder kartlarının çarpıcı Prismatic Foil Rarity versiyonları bulunmakta.
 
Bugünden itibaren, kampanya boyunca oyuna giriş yapan bütün Düellocular, Ünlü büyücü çırağına ve onun taarruzları engellemekte birebir Tuzak Kartına sahip olabilir. Dark Magician Girl ve Magic Cylinder, kutlamalar sırasında oyuna giriş yapan herkes tarafından kullanılabilen göz kamaştırıcı yeni Oyun Matı ve Kart Kılıflarında da yer alıyor.
 
 
 
Düellocuların Yu-Gi-Oh! Kart Oyununun 25. Yıl Dönümü Tebrik Kampanyası sırasında alabileceği bütün oyuna giriş armağanları şöyle:
 
– 1 adet Dark Magician Girl kartı (Prizmatik)
– 1 adet Magic Cylinder kartı (Prizmatik)
– 1 adet Ira Kilidi Açma Bileti
– Yekün 1000 Mücevher
– 1 adet Tümör Dream Ticket (Normal Folyolu)
– 1 adet Tümör Ticket (Prizmatik)
– 1 adet SR Ticket (Prizmatik)
– Yu-Gi-Oh! Kart Oyunu 25. Yıldönümü Kampanyası dizaynlı Oyun Matı ve Kart Kılıfları
 
Kampanyayla ilgili daha Çok bilgi için adresimiz: https://www.konami.com/yugioh/duel_links/
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir