Yeni Skate oyunu hakkında şu ana kadar neler biliyoruz?

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 23, 2023 Yorum Yok

 
EA tarafından biz oyun severlere sunulacak olan yeni kaykay oyunu Skate birkaç yıldır geliştiriliyor ve oyuncular şu anne kadar neler olup bittiğini merak etmeye devam ediyor. “The Board Room”un yeni kısmında oyun üzerinde çalışan stüdyo Full Circle’dan Türlü açıklamalar bizlere aktarılıyor.
 
Kaykay oyunu Skate bizlere neler sunacak?
 
 
 
EA tarafından yayınlanacak kaykay oyunu için geliştirme süreci devam ediyor. Bu süreçte biz oyunculara olarak oyunun hangi özelliklere sahip olacağını merak ediyor ve bunları öğrenmek istiyoruz. Bu kapsamda yenilikleri ve özellikleri açıklayan yeni bir görüntü yayınlandı ve geliştirici takım bizlere Çeşitli açıklamalarda bulundu.
 
Yeni Skate oyunu oyun içi Çeşitli aktivitelere ve her muvaffakiyet sonrası verilecek ödüllere sahip olacak. Yeni ve üst seviye bir kaykay tecrübesini bizlere sunacak olan bu üretimde Daimi olarak değişkenlik gösteren bir Bina bizlere aktarılacak. 
 
Oyunda gerçekleştirilecek olan etkinlikler oyuncuları ve topluluğu dayanaklar nitelikte olacak. Oyun stili ve maharet düzeyinden Müstakil olarak bütün oyuncular bu aktiflikleri ve aktivitelerin tadını çıkarabilecek. Oyunda üç farklı Faaliyet içeriği yer alacak: Meydan Okuma, Pop-ups ve Topluluk Aktiflikleri.
 
 
 
Oyuncular kaykay tahtalarından karakterlerine kadar birçok ögesi özelleştirebilecek ve kendi usullerini diğer oyunculara karşı sunabilecek. Oyunda kaykayla birlikte farklı hareketler gerçekleştirebilecek ve kimi hareketler üzerinde ehil olabileceksiniz.
 
Skate şu anda geliştirme evresinde yer alıyor. Oyun PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S ve Xbox One için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Skate ayrıca çapraz oyun dayanağını de bünyesinde barındırıyor.
 
The Board Room geliştirici videosu 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir