Yeni Mortal Kombat oyunu yolda! Duyuru tarihini ima eden video yayınlandı!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 11, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Warner Bros. Games ve geliştirici NetherRealm Studios, Mortal Kombat serisinin yeni oyunu hakkında kısa bir tanıtım görüntüsü yayınladı. Yayınlanan görüntü oyununun çıkışını ima eden “It Is Near Time” isimli bir konsepti benimsiyor.
 
Yayınlanan görüntü içerisinde resmi İlan tarihini ima eden göstergeler yer alıyor
 
 
 
Videoda akrebin 12’de ve yelkovanın ise 9’da olduğunu gösteren bir saat bulunuyor. Saniye ibresi 12’ye gerçek ilerliyor ve akabinde 12’yi atlıyor. Ufak bir patlamanın akabinde ise saniye ibresi 1’e geçiş yapıyor.
 
Yayınlanan görüntünün akabinde Türlü spekülasyonlar ortaya çıkıyor. Görüntüde saniye ibresi 12’yi beş saniye geçiyor ve bu da 12 Mayıs (12/5) tarihinin resmi İlan tarihi olduğu varsayılıyor. Elbette bunlar yalnızca bir varsayım ve resmi İzah gelmeden Evvel yalnızca kestirimde bulunabiliyoruz.
 
Öte yandan MK11’in piyasaya sürülmesinden bu yana dört Yıl geçti ve oyun 500 milyon dolar üzere Aka bir gelir elde etti. Hayranlar artık serinin yeni oyununu bekliyor.
 
Bahsi geçen video 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir