oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Yarış oyunu Ride 5 için yeni ekran görüntüleri yayınlandı

Yarış oyunu Ride 5 için yeni ekran görüntüleri yayınlandı

admin admin -
23 0

 
Milestone tarafından oyunculara sunulan olan yarış oyunu RIDE 5 için yeni ekran imajları yayınlandı. Bu ekran imgeleri oyunun nasıl bir yapıya ve grafiklere sahip olacağı konusunda sizlere Fikir verebilir. RIDE 5 geçtiğimiz günlerde resmi olarak duyuruldu.
 
RIDE 5 üst seviye bir yarış tecrübesi sunmak istiyor
 
 
 
Yarış oyunu serisinin yeni oyunu RIDE 5 içerisinde bir yarış anlatıcısı/spiker ve 10 yarışçı yer alacak. Oyun içerisinde hem meslek modu hem de öbür Fazla oyunculu modlar bulunacak. diğer taraftan oyuncuların birbirleriyle rekabet edeceği liderlik tabloları, Çeşitli yarış aktiflikleri ve daha fazlası bizlere sunulacak.
 
RIDE 5 oyununda tamamlanması gereken Türlü yarışlar da bulunacak. Bu yarışları tamamlayarak yeni aktifliklerin ve araçların kilidini açabileceğiz. Öte yandan RIDE 5’in meslek modunda rekabeti canlandırmak için kendi kişilikleri, geçmişleri ve farklı görünümleri olan 10 yarışçı yer alacak. Bu yarışçılarla birlikte pistlere dalış yapabileceğiz.
 
Oyunda ek olarak çok oyunculu modlar yer alacak. Geliştirici grubun belirttiğine nazaran RIDE 5’te hem çevrimiçi oyun modu hem de yerel/bölünmüş ekran dayanağı bulunacak.
 
Oyun 24 Ağustos’ta PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam ve Epic Games Store üzerinden) için çıkış yapacak 
 
Ekran görüntüleri
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir