Yarış Oyunu Hot Wheels: Rift Rally PS5, PS4 ve iOS için Duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 12, 2023 Yorum Yok

 
Geliştirici Velan Studios, PlayStation 5, PlayStation 4 ve iOS için yarış oyunu Hot Wheels: Rift Rally’yi duyurdu. Oyun 14 Mart’ta yayınlanacak. Ön siparişler şu anda mevcut.
 
Hot Wheels: Rift Rally’de oyuncular, 140’tan Çok araç cinsine sahip olacak. Hot Wheels: Rift Rally’de oyuncuların oynaması için iki yol vardır. Harekât modunda oyuncular, gerçek parkur oluşturabilir. ek olarak tamamlanması gereken Fazla sayıda zorluğun ve yarışılacak yarışların olduğu farklı zorluk haritalarını keşfedebilir. Dublör modunda ise oyuncular, yüksek puanlar almak ve mükafatlar kazanmak için akrobatik hareketler yapabilir.
 
Mattel global dijital oyun lideri Mike DeLaet, “Velan Studios’un yenilikçi oyun tasarımı ve teknolojisi, meskenlerini dijital otomobil koleksiyonları için en yeterli Hot Wheels pistine dönüştürerek Hot Wheels hayranları için çığır açan bir oyun tecrübesi sunuyor.” dedi.
 
Duyuru Videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir