Xbox Live Gold Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 30, 2023 Yorum Yok

 
Microsoft, Xbox Live Gold abonelerine Özel Şubat 2023’te geçerli olacak fiyatsız oyunları duyurdu. Xbox Live Gold kapsamında her ay oyunculara Türlü fiyatsız oyunlar sunuyor ve bu ayın oyunları içerisinde For the King ve Guts ‘N Goals yer alıyor. Oyunların kullanım mühleti değişkenlik gösteriyor.
 
– For the King – Ay boyunca mevcut
 
 
 
For The King stratejinin, Dizi temelli savaşın ve roguelike ögelerinin bir karışımını bizlere sunuyor. Yöntemsel haritalar, misyonlar ve olaylar sayesinde her oyunda her bir oyuncu farklı bir tecrübe elde ediyor. Oyun içerisinde Biricik oyuncu, Mahallî yahut çevrimiçi eşli mod seçenekleri bulunuyor.
 
– Guts ‘N Goals – 16 Şubat – 15 Mart tarihleri arası
 
 
 
Standart futbol oyunlarından farklı olarak karşımıza çıkan Guts ‘N Goals’da futbol topu, buz hokeyi topu da olabiliyor ve gol atmak için ayaklarımız yerine hokey sopasını kullanmamız gerekiyor. Oyun içerisinde 30’dan Çok farklı kahraman yer alıyor ve her stadyum bizlere farklı oynanış mekaniğini sunuyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir