WWE 2K23 PC Sürümü Yeni Nesil Özelliklere Sahip Olacak

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 12, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı 2K ve geliştirici Visual Concepts tarafından biz oyunculara sunulacak olan güreş oyunu WWE 2K23 için yeni ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz süreçte oyunun PC sürümünün eski jenerasyon özelliklere sahip olacağı belirtilmişti lakin bu duruma yaratıcı direktör Lynell Jinks bir açıklık getirdi.
 
Oyunun PC sürümü yeni jenerasyon konsollar ile eşit düzeyde olacak 
 
 
 
Yaratıcı direktör Lynell Jinks, WCCFTech ile yaptığı bir röportajda WWE 2K23’ün PC sürümünün PS5/Xbox Series X sürümleriyle tıpkı düzeyde olacağını belirtti. Bunun yanı Dizi yeterli bir ekran kartınız varsa oyunu en üst düzeyde oynayabilirsiniz sözlerini kullandı.
 
Jinks ek olarak şunları söyledi: “Yeterince yeterli bir grafik kartınız varsa yeni nesil konsollarla tıpkı düzeyde oyunu deneyimleyebilirsiniz. bütün konsol araçları PC’de çalışır durumda ve hem konsol hem de PC sürümü tıpkı özelliklere sahip olacak.
 
Ekran kartına bağlı olarak siz de bu oyunun PC sürümünden konsol tecrübesi elde edebileceksiniz. Bu tecrübesi elde etmek için biraz Çok fiyat ödemeniz gerekecek. Lakin şu vakitte uygun bir grafik kartı almak muhtemelen bir PS5 yahut Xbox Series X almaktan daha kolay.”
 
WWE 2K23, 17 Mart’ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak.  

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir