Warhammer: Vermintide 2’yi Steam Kütüphanenize Eklemeyi Unutmayın!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 06, 2022 Yorum Yok

 
Fatshark tarafından geliştirilen ve tıpkı takım tarafından 2018 yılında yayınlanan karanlık temalı birinci Şahıs aksiyon oyunu Warhammer: Vermintide 2, Steam platformu üzerinde fiyatsız oldu. Oyunu 7 Ekim TSİ 21:00’e kadar kütüphanenize fiyatsız olarak ekleyebilirsiniz. Oyunu eklediğiniz taktirde kalıcı olarak kütüphanenizde yer alacak.
 
Warhammer: Vermintide 2’nin olağan fiyatı 149,00 TL
 
 
 
Vermintide’ın devamı niteliğinde olan ve aksiyon tecrübesini oyunculara sunan Warhammer: Vermintide 2 Fazla beğenilen şu anda fiyatsız. Olağan fiyatı 149 TL olan bu imal savaşın yıkımına uğramış Warhammer Fantasy Battles dünyasında geçiyor. Oyunda kesip biçebiliyor ve yabanî bir tecrübe elde edebiliyorsunuz.
 
Tek oyunculu ve çevrimiçi eşli oyun modlarını destekleyen Warhammer: Vermintide 2, toplamda 9 lisanı destekliyor. Oyun içerisinde 15 meslek, 15 Yetenek ağacı, 20+ Hasım çeşidi, 50+ farklı silah tipi ve daha fazlası yer alıyor.
 
Mod dayanağının yalnızca PC platformunda olduğu bu imal Steam üzerinde Fazla Olumlu ve çoğunlukla Olumlu inceleme etiketlerine sahip. Oyuncular tarafından beğenilen bu üretimde birinci Şahıs nazar açısı benimsenmiş ve yüksek aksiyon bizlere sunulmuş durumda. Oyunda çaba ettiğiniz düşmanları katlediyor ve katlederken de çıkan kan efektleriyle o yırtıcı atmosferi hissediyorsunuz.
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/552500/Warhammer_Vermintide_2/

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir