Wanted: Dead’in Dövüş Sistemine Odaklanan Yeni Fragman Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 12, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı 110 Industries ve geliştirici Soleil tarafından oyunculara sunulacak olan üçüncü Şahıs aksiyon oyunu Wanted: Dead için dövüş sistemini gösteren yeni bir fragman yayınladı. Geçtiğimiz günlerde PC sistem ihtiyaçları aşikâr olan yapım Devil May Cry ve Bayonetta üzere oyunlardan ilham alıyor.
 
Ninja Gaiden ve Dead or Alive’ın geliştiricilerinden aksiyon odaklı bir yapım
 
 
 
Wanted: Dead bizlere kuvvetli bir çabanın kapılarını aralamaya geliyor. Oyun, dövüş ve aksiyon odaklı bir yapıya sahip olarak karşımıza çıkıyor ve kuvvetli düşmanların üstesinden gelmek bu üretimde Temel hedefimiz.
 
Oyun içerisinde düşmanları alt etmek için Çeşitli hamle araçları kullanabiliyoruz. Kılıçlardan silahlara yakın dövüş ataklarından menzilli akınlara kadar birçok Faktör bizlere sunulmaya hazırlanılıyor. Oyunda düşmanların uzuvlarını koparabiliyor ve etrafı kan gölüne çevirebiliyoruz.  
 
Wanted: Dead oyununda yeteneklerimizi geliştirebileceğimiz bir Yetenek ağacı yer alıyor. Yetenek ağacı içerisinde üç farklı kategori bulunuyor: Atak, savunma ve dayanak. Her oyuncu kendi isteğine nazaran rastgele bir kategoriden yeni yetenekler açabiliyor ve düşmanlara karşı bu maharetleri sergileyebiliyor. Bu kısımda rastgele bir sıralama yer almıyor. Kendi isteğimize nazaran geliştirme yapabiliyor ve yeni yeteneklerin kilidini açabiliyoruz.
 
Wanted: Dead 14 Şubat’ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. 
 
Oynanış videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir