oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Vücut kamerasıyla Unrecord gerçekçi bir nişancı deneyimi sunmayı hedefliyor

Vücut kamerasıyla Unrecord gerçekçi bir nişancı deneyimi sunmayı hedefliyor

admin admin -
18 0

 
DRAMA takımı tarafından geliştirilen ve birebir grup tarafından yayınlanacak olan nişancı aksiyon oyunu Unrecord, gerçekçi bir tecrübe sunmayı hedefliyor. gövde kamerasıyla birlikte atılacağımız bu aksiyon oyununda elimize Çeşitli silahlar alabiliyor, yıkık dökük binalara girebiliyor ve düşmanları alt edebiliyoruz.
 
Unrecord şu anda geliştirilme aşamasında
 
 
 
Geliştirme stüdyosu DRAMA’nın birinci oyunu olacak Unrecord, büsbütün taktiksel ve nişancı bir yapıyı bizlere aktarmayı hedefliyor. Bir polis memurunun gövde kamerası manzaralarından oluşan bu oyunda grafikler de bir oldukça dikkat çekiyor. Oyunun şu anda oynanış fragmanı yayınlanmış durumda.
 
Oynanış fragmanı içerisinde oyunun nasıl bir yapıya sahip olduğunu görebiliyoruz. Fragmanda yer Meydan oyun imgelerini gerçek imgelerden ayırmak için makul kısımlara odaklanmak durumunda kalıyoruz. Bu da oyunun gerçekçi bir yapıya sahip olduğunu gösteriyor. 
 
Fragmanda elinde silah olan bir karakterle birlikte ilerleniyor ve harabe yapı içerisine giriş yapılıyor. Bu yapı gerçekçi taktiklerle ve gizlenme teknikleriyle birlikte temizlenmeye çalışılıyor.
 
Oyunun şu anda Steam sayfası da bulunuyor. Buradan ulaşabilirsiniz. 
 
Unrecord oynanış fragmanı 
 
 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir