Viking Rise Viking Dünyasına hükmedecek yeni liderleri çağırıyor!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 07, 2023 Yorum Yok

 
Kuzeyin soğuk ve yırtıcı topraklarında yeni bir macera başlıyor. Midgard, bereketli topraklarındaki en kuvvetli Viking kabilesini kuracak yeni başkanını bekliyor!
 
Valhalla’nın Çağrısı’na kulak Eda vakti. IGG’nin yeni oyunu Viking Rise, oyuncuları acımasız soğuklarda güçleri ve korkusuzlukları ile nam salan Viking başkanlarından biri olmaya Davet ediyor. çok oyunculu gerçek vakitli Cenk stratejisi ve SLG çeşidindeki Viking Rise, farklı oynanış biçimleri ve sinematik grafikleri ile de eşsiz bir taşınabilir oyun tecrübesi sunuyor.
 
 
Viking Rise’da oyuncular, kendi topluluğunu Midgard’ın istikbal vadeden yeni dünyasına götüren bir Viking başkanı rolünü üstleniyor. Fırsatlar kadar tehlikelerle de dolu bu yeni kıtada şöhretli ve Varlıklı bir lider olmanın yolu ise ince düşünülmüş stratejiler ile topluluğa istikamet vermekten geçiyor. Oyuncular Midgard’ı keşfedecek, avlanarak ve savaşarak topluluklarını geliştirecek, öbür oyuncularla ittifaklar kurarak düşmanlara karşı amansız savaşlar verecek ve kendi stratejileri ile en yeterli lider olmak için uğraş edecekler. 
 
 
 
Viking kahramanları ile omuz omuza Cenk heyecanı
Viking Rise’da oyuncular İskandinav kültüründen tanıdıkları efsanevi kahramanları kendi topluluklarına katılmak üzere çağırıp saflarına katabiliyor. Böylece sevdikleri Viking savaşçılarla omuz omuza gayretin zevkine varabiliyor. Ayrıyeten oyunda alışılmış Cenk stratejisi oyunlarından farklı olarak gelişmiş bir Belde geliştirme ve simülasyon sistemi bulunuyor. Viking kültürünün sertliğini sergileyen öğelerin yanı Dizi sinema seviyesinde animasyon sürece ve Ira hareketleri sunan grafikleri ile Viking Rise gerçekçi bir görsel dizayna sahip. Gündüz ve gece geçişlerinin yanı Dizi mevsimsel değişikliklerin de bulunduğu oyunda gerçek dünyada bir Viking olmayı deneyimlemek mümkün.
 
 
 
Kişiselleştirilebilir oynanış biçimleri
Viking Rise oyuncuları, başkanları olarak köylerini nasıl konumlandıracaklarını stratejilerine ve oynayış stillerine Müsait formda belirleyebiliyor. Oyuncular köylerini Eser akışlarının gerçekleştiği bir ticaret merkezi olarak yahut Varlıklı ve bereketli toprakları ile bir kaynak merkezi olarak yahut kuvvetli ve korkusuz savaşçı bir ordunun askeri kalesi olarak konumlandırabiliyor. Bunun için de çalışanları diledikleri üzere avlanmak, kaynak toplamak yahut savaşmak üzere görevlendirebiliyor ve işe alabiliyorlar. Bu özelliği ile Viking Rise Biricik bir oynanış biçimi sunan benzeri çeşitteki oyunlardan ayrılarak kişiselleştirilebilir oynanış biçimleri ile oyuncuya özgürlük sunuyor.
 
 
 
Açık Hava Buluşmaları ile oyundaki vaktini avantaja çevir
Topluluğa dair kararların alındığı ve Viking dünyasının Aka kahramanlarının fikirlerini paylaştığı “Açık Hava Buluşmaları” ile Viking Rise, oyunda geçirilecek vakti daha verimli kılacak eşsiz bir özellik sunuyor. Aleni Hava Buluşmaları sırasında topluluğun Aka Viking kahramanları Teklif ve yönlendirmeleri ile fikirlerini paylaşıyor ve birliklerin geliştirilmesi, yapıların yükseltilmesi, inşaların gerçekleştirilmesi üzere süreçler sistem tarafından otomatik olarak ilerletilmek üzere ayarlanabiliyor.
Midgard’ın dolambaçlı sularında stratejik hamleler
Oyunda yer Meydan Drakkar Gemisi, Vikinglerin coşkun okyanuslar ve ırmaklardaki denizcilik kabiliyetlerini ve stratejilerini oyuna taşıyor. Bu yeni gemiler ile oyuncular, Midgard’ın uçsuz bucaksız topraklarını keşfederken sırf karadan ilerlemek zorunda kalmıyor. Haritanın dört bir yanına dağılan dolambaçlı su yolları ve okyanuslar üzerinden süratlice ilerleyerek daha süratli keşifler yapmak yahut düşmanlara sinsice yaklaşarak beklenmedik hücumlar planlamak üzere yeni stratejiler planlamaya İmkan sağlıyor.
 
 
 
Birlikte savaşmanın gücü Viking Rise’da
Viking Rise’da Bir arada savaşmak üzerine kurulmuş Özel bir zindan ve elebaşı sistemi de bulunuyor. Arkadaşların bir ortaya gelerek İlahi Diyarlar olarak isimlendirilen diyarları ele geçirmek üzere Çeşitli elebaşları ile savaştığı bu Özel mod, kuvvetli müttefikler kurma fırsatının yanı Dizi Birlikte gayret etmenin heyecanını da sunuyor. Bu Özel modda oyuncular, müttefikleri ile Bir arada hem elebaşlarına karşı savaşabiliyor hem de Hasım ittifaklarına karşı Cenk alanını Denetim edecek stratejileri oluştururken şiddetli bir gayretin keyfine varabiliyor.
Kuzeyin soğuğunu parmak uçlarında hissettirecek bu yeni oyun ile Viking dünyasına hükmetmenin gerçekçi heyecanı oyuncuları bekliyor. Viking Rise ile Valhalla’nın Daveti 14 Nisan 2023’te Google Play ve App Store’da! Daha Çok bilgi ve ön kayıt için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir