Ubisot, Skull & Bones’u Erteledikten Sonra Yeni Oynanış Videosu Yayınladı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 15, 2023 Yorum Yok

 
Ubisoft, bu Yıl içerisinde piyasaya sürülmesi beklenen MMO (devasa Fazla oyunculu) şekli bir Aleni dünya korsan oyunu olan Skull and Bones’un 30 dakikalık bir oynanış görüntüsünü yayınladı. Oyunun oynanış görüntüsü bir canlı yayın etkinliğinde paylaşıldı. Geliştiricilerin arka planda yer aldığı ve oyun hakkında Çeşitli bilgilerin izleyenlere aktarıldığı bu canlı yayının özetini YouTube üzerinden izleyebilirsiniz (Aşağıda görüntü içeriği mevcut).
 
Ertelemenin akabinde yeni bir geliştirici – oynanış görüntüsü yayınlandı
 
 
 
Oynanış görüntüsünde kıdemli topluluk geliştiricisi Alexis Cretton ve hikaye direktörü Joel Janisse yer alıyor. İki İsim oyun içerisinde Amel birliği içerisinde bir vazife yapmaya çalışıyor. Oyunun yayınlanmadan Evvel daha Çok ayrıntının paylaşılacağını belirten grup, bu oynanış görüntüsü aracılığıyla Skull & Bones dünyası hakkında Çeşitli bilgiler veriyor.
 
Oynanış görüntü boyunca Cretton ve Janisse, oyunun Temel gayesi hakkında yorum yapıyor. Kötü şöhret nedeniyle dışlanmış bir korsandan korsan kral olma yolunda Aka gayretlere atılacağımızı belirten ikili oyunun kıssasına, Aleni denizlerdeki ticaret savaşlarına ve daha fazlasına bir nazar atıyor.
 
Skull and Bones, bu Yıl içerisinde Playstation 5, Xbox Series X|S ve PC platformuna (Amazon Luna, Epic Games ve Ubisoft Connect) çıkış yapacak
 
İşte oynanış videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir