Ubisoft, The Division 2’nin yeni içerik yol haritasını açıkladı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 23, 2023 Yorum Yok

 
Ubisoft tarafından oyunculara sunulan nişancı aksiyon macera oyunu Tom Clancy’s The Division 2 için içerik yol haritası açıklandı. Bu kapsamda oyuna Devre periyot yeni güncellemeler ile birlikte Türlü içerikler iç olacak ve bu içerikleri de oyuncular deneyimleyebilecek. Artık ise hangi içeriklerin oyunculara sunulacağı belirlendi.
 
The Division 2’nin yeni içerik yol haritası aşikâr oldu
 
 
 
The Division 2 oyunculara dönemlik yeni içerikler sunacak ve Broken Wings isimli birinci dönem Haziran ayında başlayacak. Bu dönem Descent isimli yeni bir rogue-lite oyun moduna sahip olacak. 2. Dönem “Puppeteers”, oyuncuları yeni düşmanlarla karşı karşıya bırakacak ve bu düşmanları alt etmek için Meret Malikanesine gideceğiz.
 
3. Dönem Vanguard’da oyuncular Aaron Keener hakkında yeni keşiflere dalış yapacak ve onun New York’a döndüğünü görecek. 4. Dönem Black Diamond ise yeni bölgeleri, yeni anne vazifeleri ve büsbütün yeni bir oyun sonu içeriğini bünyesinde barındıran bir DLC’yi oyunculara sunacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir