Ubisoft Oyunları Steam’e Geri Dönüyor: Valhalla, Anno 1800 ve Daha Fazlası

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 08, 2023 Yorum Yok

 
Prince of Persia, Assassin’s Creed ve daha ziyadesiyle tanınan Ubisoft, Steam’e tekrar Geri dönüş yapıyor. Bu doğrultuda birinci olarak Assassin’s Creed Valhalla, Anno 1800 ve Roller Champions oyunları Steam’e iç edilecek. diğer oyunlar da evre etap Steam kullanıcılarına sunulacak.
 
Ubisoft, Steam’e Geri dönüyor
 
 
 
Ubisoft, Steam’e Geri dönüş konusunda Türlü açıklamalar yaptı. Bu kapsamda bir Ubisoft temsilcisi Eurogamer’a verdiği bir röportajda şunları söyledi: “Ubisoft Connect aracılığıyla aşikâr bir oyuncu ekosistemi yakaladık. Fakat Ubisoft Connect haricinde oyunlarımızı farklı kitlelere nasıl ulaştıracağımızı Daimi olarak değerlendiriyorduk. Bu kapsamda Steam’e dönüş yapmaya karar verdik. Birinci olarak Assassin’s Creed Valhalla, Anno 1800 ve Roller Champions oyunları Steam’e getireceğiz.” 
 
Her üç oyun şu anda Epic Games Store ve Ubisoft Store aracılığıyla PC için mevcut. Ubisoft’un Steam üzerinden yayınladığı nihayet PC oyunu, 30 Nisan 2019’da piyasaya sürülen Starlink: Battle for Atlas’tı. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir