TTHmobi, Rol Yapma Oyunu Avatars Saga’yı Mobil Cihazlar için Duyurdu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 20, 2023 Yorum Yok

 
Realm of Heroes ve Dragon Hunters oyunlarıyla tanınan TTHmobi, RPG Avatars Saga’yı hem Android hem de iOS kullanıcıları için duyurdu. ek olarak oyun için ön kayıt yapabilirsiniz. Lakin, bu ön kayıt şu anda sadece belli bölgelerde yapılabilir.
 
Avatar Saga’nın görsellerin bakarsak, büyüleyici ve renkli bir dünya etrafında geçtiğini görebiliriz. Oyuncular oyun içi arkadaşlarıyla etkileşime geçebilir ve ayrıyeten grup çalışmasına iç olabilir. İşveren savaşlarına arkadaşlarınızı Davet ederek silah toplayabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile Birlikte lonca kurarak Aka bir savaşa iç olabilirsiniz.
 
Yine oyunda, oyuncuların binekleri ve evcil hayvanları da olacağı gözüküyor. Oyuncular, Avatar Saga’nın uçsuz bucaksız topraklarında sadık binekler ve evcil hayvanlarla karşılaşabilir onları toplayıp evcilleştirebilir.
 
Avatars Saga, Asya, Orta şark ve Avrupa’da ön kayıt için açıldı. Android kullanıcıları Google Play Store, iOS kullanıcıları ise App Store üzerinden süreçlerini yapabilir. 
 
Oyuncular ayrıyeten ön kayıt yaptırarak 1000 fiyatsız çekiliş, SSR Panda evcil hayvanı, moda kıyafetleri ve farklı heyecan verici mükafatlar alabilirler. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir