TRON: Identity, Switch Sürümü Nisan Ayında Piyasaya Çıkıyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 14, 2023 Yorum Yok

 
Geliştirici Bithell Games, görsel roman TRON: Identity’nin daha Evvel duyurulan PC (Steam) sürümünün yanı Dizi Switch sürümünün de Nisan ayında piyasaya sürüleceğini duyurdu.
 
Yaratıcısı tarafından unutulan ve evrimleşmeye bırakılan bu dünyada eşi görülmemiş bir hata işlenmiştir. Depo denilen bu toplumun merkezinde yer alıyor. Bir hırsızlıktan sonra, bu dünyanın geleceği tehlikede.
 
TRON: Identity, Temel olarak bir dedektif programı olan Query’yi mevzu alıyor. Oyun görsel bir roman niteliğinde olup macera çeşidini yansıtıyor. Oyunda gerçeği ortaya çıkarmak için şüphelileri sorgulayacak ve etrafınızı araştıracaksınız.
 
Vereceğiniz kararlar öykünün gidişatını değiştirecek. Oyun güzel ve Kötü Fazla sayıda mümkün nihayet ile bitecek. Bu yüzden bütün kararları dikkatlice seçmeniz gerekecek. Bir sıra İlgi alımlı karakterle etkileşime girecek ve onlarla ittifak kurmaya ve tercih dışı bırakmaya karar verebileceksiniz.
 
Duyuru Videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir