The Rumble Fish 2 için Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
3goo ve Dimps, The Rumble Fish 2 için bir lansman fragmanı yayınladığını duyurdu. 2005 yılında geliştirilen atari oyunu, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam) için yayınlandı.
 
Oyunun karakterleri ortasında Zen, Lud, Ortan, Mito, Orville, Typhon, Kaya, Hikari, Bazoo, Viren, Boyd, Sheryl ve Garnet yer alıyor. 
 
Oyun açıklaması ise şu biçimde:
20. yüzyılın sonu… şark bölgesini Aka ölçekli bir doğal afet vurdu. Finans dalını sildi ve şaşırtan bir can kaybına neden oldu.
21. yüzyılın şafağında, yaygın olarak Probe olarak bilinen PROBE-NEXUS holdingi, bu şark bölgesinde yine inşa çalışmalarına başladı. Devasa kapital ve en nihayet teknoloji, onu tekrar inşa etmek için akıtıldı. Dünyanın en Aka alışveriş merkezi ve dinlenme tesisleriyle Birlikte eski gökdelenleri utandıran gökdelenler. Bu, yeni Yüzyıl için bir sembolün göz kamaştırıcı doğuşuydu. Zone Prime olarak vaftiz edildi.
Ve artık batı bloğunun gelişmemiş bir bölgesinde gecekondu diye bilinen bir bölge vardı…
 
Çıkış Fragman Videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir