The Lord of the Rings: Gollum için hikaye fragmanı yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 13, 2023 Yorum Yok

 
Daedalic Entertainment tarafından geliştirilen saklılık odaklı aksiyon macera oyunu The Lord of the Rings: Gollum için hikaye fragmanı yayınlandı. Bu hikaye fragmanı içerisinde bizlere anlatılacak olan öykünün ve oyun içi manzaraların bir kısmı yer alıyor. 
 
Gizlilik teması oyunda ön planda olacak
 
 
 
The Lord of the Rings: Gollum, hikaye odaklı bir aksiyon macera oyunu olarak karşımıza çıkacak. Biz oyuncular olarak değerli olan Biricik bir şeyin peşinden koşan Gollum olarak tehlikeli bir seyahate çıkacağız. Gollum ile birlikte oyun içerisinde muhakkak yerlere tırmanabilecek, sıçrayabilecek ve gizli noktalara gerçek adım atabileceğiz. 
 
Gizlilik odaklı bir yapının bizlere sunulacağı oyunda kendimize avantaj sağlayacak atakları yapabilecek ve karşımıza çıkan tehlikeleri alt edebileceğiz. Başlangıçta  1 Eylül’de çıkış yapması planlanan oyunun şu anda çıkış tarihi muhakkak değil. Fragmanda oyunun 2023 yılında çıkacağı belirtiliyor lakin net olarak hangi tarihte çıkacağını bilmiyoruz.
 
Oyun, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. Oyunun PC sürümünün Ray Tracing efektlerini destekleyeceğini belirtelim.
 
İşte hikaye fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir