oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom satışları patladı: Beklentileri aştı!

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom satışları patladı: Beklentileri aştı!

admin admin -
7 0

 
Nintendo tarafından oyunculara sunulan The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, 12 Mayısta piyasaya sürüldü. Piyasaya sürülmesinin akabinde birinci üç günde 10 milyondan fazla satarak The Legend of Zelda serisinin en süratli satan oyunu oldu.
 
Yeni Switch oyunu Fazla satmaya devam ediyor 
 
 
 
Uzun müddettir beklenen oyun Tears of the Kingdom, birtakım ülkelerde yüksek satış sayıları yakaladı. Oyun yalnızca Amerika’da dört milyondan Çok sattı ve bu satış sayısıyla birlikte ülkedeki en süratli satan Switch (veya rastgele bir konsol) oyunu oldu. Oyun ayrıyeten Japonya’da Yekün 2,24 milyon adet sattı.
 
Nintendo of America satış, pazarlama ve irtibattan Mesul reis yardımcısı Devon Pritchard bir basın açıklamasında satış sayıları hakkında şunları söyledi: “Pek Fazla oyuncu yeni gizemleri çözmek için Hyrule’a Geri dönüyor ve The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ile birlikte yeni bir maceraya atılıyor. Nintendo Switch için rekor kıran çıkışla birlikte oyun üst yanlışsız bir ivme yakaladı. Oyuncuların Hyrule’da ne yapacaklarını görmek için sabırsızlanıyoruz.”
 
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom şu anda Switch için mevcut. Oyunun standart sürüm fiyatı ise 69.99 dolar.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir