The Last of Us Dizisi için İkinci Resmi Fragman Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
HBO ve Naughty Dog Amel birliği tarafından hayranlara sunulacak olan The Last of Us dizisi için ikinci resmi fragman yayınlandı. Başrollerinde Pedro Pascal ve Bella Ramsey’in yer aldığı dizi 15 Ocak 2023’te yayına giriyor. Hayranlara sunulacak olan bu uyarlama sıra öbür yandan PlayStation Productions’ın birinci televizyon dizisi olarak karşımıza çıkıyor.
 
The Last of Us ikinci resmi fragmanı
 
 
 
İlk fragmanın akabinde yayınlanan bu ikinci resmi fragmanda Tekrar Çeşitli kıyamet sonrası ortamları görüyoruz. Ellie, Joel ve daha Çok karakterlerin yer aldığı bu fragmanda Ellie’nin neden bu kadar Değerli birisi olduğu sorgulanıyor.
 
Dizinin yapımcılığını ve senaristliğini, Naughty Dog’un kreatif yöneticisi Neil Druckmann ve Chernobyl dizisinin yaratıcısı Craig Mazin Bir arada üstleniyor. Dizi, birinci oyundaki olayları kapsayacak.
 
15 Ocak tarihinde yayınlanacak olan dizinin birinci dönemi, birinci oyuna dayanacak ve 9 kısımdan oluşacak. Kısımlar öteki dizilerde olduğu üzere her hafta hayranlara sunulacak.  
 
İşte fragman
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir