The House of the Dead: Remake PlayStation 5 Konsollarına Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 17, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Forever Entertainment ve geliştirici MegaPixel Studio, The House of the Dead: Remake sürümünün PlayStation 5 konsollarına geleceğini duyurdu. Oyunun konsol sürümü 20 Ocak’ta yayınlanacak.
 
The House of the Dead: Remake birinci olarak 7 Nisan 2022’de Switch için çıkış yaptı. Akabinde 28 Nisan 2022’de PlayStation 4, Xbox One, PC (Steam ve GOG üzerinden) ve Stadia platformlarında yayınlandı. Daha sonra 23 Eylül 2022’de Xbox Series için piyasaya sürüldü. 
 
1997 üretimi oyunun yine üretim sürümü 
 
 
 
The House of the Dead: Remake, yepyenisi 1997 yılında arcade için çıkan klasik rail-shooter oyununun tekrar üretimi olarak karşımıza çıkıyor. Bu sürüm, Çağdaş grafikler ve güzelleştirilmiş denetimlerle Birlikte Özgün oyunun oynanışına sadık bir tecrübe sunuyor. Biricik oyunculu yahut iki oyunculu co-op olarak oynanabilen bu üretim birdenbire Çok sonu oyunculara aktarıyor.
 
Oyun içerisinde Çeşitli modlar yer alıyor. Bu modlar ortasında fotoğraf modu, co-op modu ve daha fazlası bulunuyor. The House of the Dead: Remake sürümünde yeni bir oyuna başladığınız Vakit karşılaşacağınız düşmanlar da çeşitlilik gösteriyor.
 
The House of the Dead: Remake PlayStation 5 İlan fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir