The Elder Scrolls 6’nın çok oyunculu bir moda sahip olacağı bildiriliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 11, 2023 Yorum Yok

 
Kısa müddet Evvel Bethesda Game Studios tarafından Tertip Dizayncısı başlığı altında bir Amel ilanı ortaya çıktı. Bu Amel ilanına nazaran çalışan The Elder Scrolls 6 üzerinde geliştirmeler yapacak ve oyun nihayetinde bir Cin Fazla oyunculu moda sahip olacak.
 
The Elder Scrolls 6 Fazla oyunculu bir yapıya hakikaten sahip olacak mı?
 
 
 
Bethesda Game Studios’un bu vakte kadar Biricik oyunculu Fallout serisini Fallout 76 ile Fazla oyunculu bir yapıyla buluşturduğunu gördük  Bununla birlikte ZeniMax Online Studios Amel birliği kapsamında Elder Scrolls Online da uzun vakittir oyuncular tarafından oynanan Fazla oyunculu bir üretim. Bu da serinin Fazla oyunculu alanda çoktan bir başarıya ulaştığı manasına geliyor.
 
Öte yandan yayınlanan ve ortaya çıkan Amel ilanında yer Meydan ayrıntıların var projede yer alacağını Kesin olarak söyleyemeyiz. Nihayetinde bunlar yalnızca istenen teknik özellikler ve bir şahısta olması gereken yetkinlikler. Bahsi geçen ilanı ayrıntılarına bakacak olursak: 
 
– Aleni dünya Fazla oyunculu oyunlar üzerinde deneyim
– The Elder Scrolls Construction Set’ine veya GECK kitine aşinalık
 
İlanda geçen bu iki ayrıntı bir ortaya geldiğinde Elder Scrolls 6’nın Fazla oyunculu bir moda sahip olacağı izlenimini veriyor. Daha Fazla Fallout’a yönelik bir kit olan GECK’ten bahsedilse de bunun Fallout 5 ile ilgili olma bahtı nihayet derece zayıf. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir